Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a külömbség az Android, és...

Mi a külömbség az Android, és a IOS között?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy két külön op. rendszer, de mi mivel jobb?

Volt egy Iphone 4S-em, de csak kettő hét-ig(anyagi okok miatt el kellett adnom) és most pedig van egy Galaxy S IV-m (sajna német menüs) és szinte mindkettő szinte tök egyforma. A különbséget csak a hardverekben látom. Talán még annyi hogy az Androidnak jobb az áruháza, és több az ingyenes alkalmazás.

Légyszíves egyszerűen válaszoljatok, hogy én is meg értsem. Valamint ne offoljatok légyszives.


2013. máj. 2. 17:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Miben jobb az android áruháza? Azon kívül, hogy több benne a gagyi program..


A minőségibb appok vagy kizárólag ios-ra jönnek ki, vagy előbb ios, aztán lehet megírják androidra is. Hogy miért? Mert utóbbinál rettenetesen magas a warez-arány.


Miben jobb az android? Érdekes kérdés. Biztos jobb?


Jobb lesz attól, hogy 4 maggal x 1.6ghz-en megröccen néha az oprendszer, ameddig az ios 2 mag 800megahertzen "smoothabb"?


Jobb az android attól, hogy nyíltsága miatt a rendszer nagyon durván támadható, sok-sok vírus "elérhető" rá? Tavaly már 50e különböző baci volt androidra.. ios-ra alig van pár, sőt!


Jobb az android amiatt, mert agyon lehet skinezni, loadereket telepíteni, romolni? Skinezés, loaderek ios alatt is megoldhatóak, jailbreak szükséges hozzá (= 10perc). Romolás: legtöbbször azért főzik őket, hogy gyorsabb legyen a vas.. sok esetben valami funkció elvesztése által, kamera stb.


Most hirtelen ennyi jut eszembe.

2013. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

"Mert utóbbinál rettenetesen magas a warez-arány."

Csak ehhez szeretnék annyit hozzáfűzni, hogy ha mindkét rendszerre kiadod a programod, akkor $100 bevételre iOS-ból $140 jön be Androidról átlagban...

2013. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15%

Ok, kérem akkor az állításod alátámasztását:) Ha lehet, olyan forrásokkal, mint amilyenekkel én is "dolgozom": wired, guardian, cnet.


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ejj nem vágod az androidot, minek kell lehúzni? ( lehet ismered,használtad,lehet nem a tévedés jogát fenntartom magamnak) fanboy vagy? minek kell fikázni az androidot? azért, mert neked iOS telód van?(APPLE IPHONE) nekem ANDROID-om van és nem fikázom az Iphone-t, csak ezt a túlárazást nem értem, hogy 200ezer+ .
2013. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

3. innem gondolom...

[link]

2013. máj. 2. 18:18
 6/25 A kérdező kommentje:
első..jóhogy iosra jöttek ki először azok az appok amik most androidon vannak, mert hát ugye az volt előbb, és biztos vagyok benne hogy sok olyan app van amik jó minőségűek, és nem iosra találták ki őket.
2013. máj. 2. 18:19
 7/25 anonim ***** válasza:

"ejj nem vágod az androidot, minek kell lehúzni? ( lehet ismered,használtad,lehet nem a tévedés jogát fenntartom magamnak) fanboy vagy? minek kell fikázni az androidot? azért, mert neked iOS telód van?(APPLE IPHONE) nekem ANDROID-om van és nem fikázom az Iphone-t, csak ezt a túlárazást nem értem, hogy 200ezer+ ."



Hozzászólásod minden szava kincs. Ismerem az androidot, fejlesztőcégem van, fejlesztünk is rá alkalmazásokat, tehát nekem nem kell bemutatnod. Nem is fikáztam, csupán tényeket írtam le, ha ettől fanboy leszek a szemedben, ám legyen. Egyébként mennyibe is kerülnek újonnan a legújabb androidos csúcskészülékek? És mennyibe kerül mondjuk az iphone 5-ös?


Segítek, ismét forrásból:


[link]


Alul van a kártyafüggetlen ár:

Thankfully, Amazon has undercut Carphone Warehouse's £630 SIM free price-tag, and is instead asking for £589.99 for the 16GB model - still more expensive than Apple's iPhone 5.


Tehát 590 font az s4, az i5 meg 529 font. Ezek most a csúcsmodellek, ugye. Arról nem tehetek, hogy galaxy s3-at már 100e körül lehet venni, a használtpiac értékelte annyira azt a készüléket. Megjelenésekor ugyanannyi volt az ára, mint az s4-nek, most.

2013. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, én a 2-es hozzászóló 100 vs 140 dolcsis állítására reagáltam.


A belinkelt cikk meg jó, van benne egy kulcsmondat: sokkal fontosabb az appok minősége.


Még egy dolog: az android piacterére szinte boldog-boldogtalan küldhet be alkalmazást, szinte nulla az ellenőrzés (lásd: vírusok), még jó, hogy így növekszik az appok száma.


Nincs is ezzel baj, csak tudni kell helyén kezelni ezeket a számokat.

2013. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Értem én, az apple-el ennyi a baj, hogy ne ott van aza egy újtípus "osztán kíszen vagyunk" , 200ezres teló, jó nem rossz, meg értem én, hogy jót akarnak kiadni, de kiadhatnának 1-1 felső-középkategóriás iphone-t is a "csúcsmodellen" kívül, ami mondjuk nem 200ezer, hanem 80-100k , szerintem ők is jobban járnának vele, és több pénz jönne be nekik
2013. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

9-es, kérlek próbálj kicsit igényesebben fogalmazni, nehéz téged olvasni. Egyébként meg: van "alacsonyabb" kategóriás iphone az apple kínálatában:


Jelenleg is kapható az i4 és az i4S. Hivatalosan.

2013. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!