Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a külömbség az Android, és...

Mi a külömbség az Android, és a IOS között?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy két külön op. rendszer, de mi mivel jobb?

Volt egy Iphone 4S-em, de csak kettő hét-ig(anyagi okok miatt el kellett adnom) és most pedig van egy Galaxy S IV-m (sajna német menüs) és szinte mindkettő szinte tök egyforma. A különbséget csak a hardverekben látom. Talán még annyi hogy az Androidnak jobb az áruháza, és több az ingyenes alkalmazás.

Légyszíves egyszerűen válaszoljatok, hogy én is meg értsem. Valamint ne offoljatok légyszives.


2013. máj. 2. 17:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
az iphone 5 mióta 4magos és 2 giga ramos amúgy? :'D
2013. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Igazából fogalmam sincs, miért állok még szóba veled.. kezdted a csúsztatásokkal, most ott tartunk, hogy a durva tárgyi tévedéseken túl szimpla hazugságokkal is próbálod nyomatékosítani a mondanivalódat. De akkor nézzük egyesével!


1: Te írtad, hogy iphone 300e Ft. Én írtam, hogy nem, 160-180 között van.

link: [link]


Erre Te írod ezt:


"Valóban kaphatsz iPhone 5-öt 30ezerért is Moziak XXL csomagra, ami havi 21 ezer 2 évig (számolni csak tudsz, mennyibe fog kerülni. "


..amivel nincs is semmi gond, csupán annyi, hogy nettó hülyeség. Ugyanis a díjcsomag 21e forintja lebeszélhető teljesen, tartalmaz 4gb mobilnetet, tehát akár 1000 perc+4gb internetet foglal magába.


Továbbá azzal sincs gond, hogy ezt sokallod, fészbúkozásra valószínűleg tényleg túlzás. De nézzük tovább: az említett i5 vs galaxy 4 árak, maradjunk a T-nél.

iphone 5:

[link]


galaxy 4:

[link]


2: a samsung kb 2 alkatrészt gyárt az iphone-ba. De az apple megunta a copy-paste üzemmódot náluk és felvásárolt pár félvezető-gyárat, így hamarosan teljesen független lesz tőle.

3: ezt az érvelést tanítani kellene..

4: azt írtad, mindenért fizetek. Miért is fizetek? Mi ingyenes nálatok és miért kell ios-fronton fizetni? Konkrét példákat kérek.

5: a jailbreak veszélytelen művelet, 2 kattintás és eltűnik, ergo a garancia is él. A romfőzés, custom romok felrakása veszélytelen? Csak mert garanciavesztéssel jár. Hát, próbálj meg egy téglásított galaxyt garanciáztatni, sok sikert:) Sőt, egyes kis országokban, pl Amerika, a jailbreak maga nem garanciavesztő tényező (csak az unlock).


+1: érdekes, kb 2005 óta használok itunest, sosem volt vele bajom, nem fagyott, nem volt olyan, hogy vagy elindult, vagy nem. De persze neked mindent el lehet hinni, mint fentebb láttuk:)) Egyébként jailbreakkel megoldható a mass storage-mód, ha az ember arra vágyik, sőt, a drag and drop másolás sem olyan bonyolult:))

2013. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Éngemet osztán nem érdekel mit beszéltek itten 300ezret meg 180ezret meg akármennyit, az iphone 5 akkor se 4 magos meg 2gigaramos, hanem mindkettőnek a fele XD 2mag 1giga . legalább az igazat mondanád, ha ennyire pártolod az applet xd
2013. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Na, akkor légyszi emeld ki, hogy hol írtam, hogy az iphone 4magos vagy ilyesmi.
2013. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, az iTunes nekem is elindult a gépemen mindig, de az Apple-t csak az ára miatt nem kedvelem.
2013. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!