Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini üzemidő?

Samsung Galaxy mini üzemidő?

Figyelt kérdés

Akinek Samsung Galaxy Mini GT-S5570 telefonja van

Hány órát bír az aksi készeléti üzemmodban?

Hány órát bír internetezéssel?

Hány órát bír GPS használattal?



2013. máj. 4. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

miért érdekel ez téged ?ilyen telefont akarsz venni ?Inkább vegyél másat mert nagyon rosz, kicsi a kijelzőfelbontása, a belső memóriája és a ramja.

Nézz inkább egy másik telefont.

Ha nem nyulsz hozzá, akkor kibírhat 5 napot is , de csak akkor ha tényleg hozzá sem érsz.

Kb 4 óra netezést bír ki, a gps 2 óra körül.

Vagyis ha kihasználod a tudását , akkor 1 - másfél napot bír az akkuja

2013. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

régebben ilyenem volt, most kaptam egy samsung galaxy s4-t, és mihelyt hazaértem az volt az első hogy szépen betettük a szekrény legaljába, utálom, rühellem, gyűlölöm azt a telefont.

Na de hogy válaszoljak:

-570 óra

-nem tudom 2 órát talán

-2 és fél óránál nem többet

2013. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen telefonom van, annyi különbséggel, hogy van egy i betű a számok után (elviekben másabb, mint a 'sima' Mini, nem tudom miben)


Netezéssel, zenehallgatással, és egy kicsi játékkal naponta kell töltenem, de ha csak napi 30 percet netezek vele / rajta és szinte semmi mást, akkor 2, max 3 napot bír ki töltés nélkül.


GPS-t nem használom rajta, arra ott van a külön, GPS készülék.

2013. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!