Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik ultrabookot ajánlanátok...

Melyik ultrabookot ajánlanátok 180. 000 környékén?

Figyelt kérdés
Laptop vásárlás előtt állok és már hetek óta dilemmában vagyok, mert tudom ugyan, hogy mire szeretném használni és mikre van szükségem, mi tetszene, stb. De sajnos a processzorok és videókártyák számai és típusai viszont a kínaival egyenlőek. Tehát amit szeretnék: egy olcsóbb kategóriájú ultrabook, ami könnyű, akksija hosszú ideig bírja, nagyon hordozható. Leginkább irodai célokra, tehát nem akarok rajta játszani, de pl jó lenne, ha a photoshop is menne rajta, mert néha az is kell a munkámhoz a word és excel mellett. Nagyjából 180. 000 ezer Ft-ot szánnék rá, és jó lenne windows 8 rajta. Kinéztem kettőt, ami tetszett: LENOVO-S400-59-356715 és Samsung NP530U3C-A03HU, ami úgy tűnik kifutó modell és már több helyen csak a Samsung NP530U3C-A01HU vehető meg. Sajnos nem tudom mi lenne ebben a kategóriában ár-érték arányban jó, melyiknek jobb a teljesítménye és a környezetemben sincs olyan, akinek a véleményére biztosan alapozhatnék ezügyben. Kérem, akik értenek hozzá, segítsenek egy kicsit eligazodni és ajánlani valami jót.

2013. jan. 3. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A Lenovo S300-ról itt van egy teszt.. Az S400 ugyanaz csak 14"..


[link]


Az U310 is jó vétel lehetne.. A Windows 7 előre telepítve van rajta.. Ez már fémházas.. Természetesen vannak hibái..


[link]


[link]


Még ez a Fujitsu sem lehet rossz, de mivel nem igazán lehet tesztet találni róla így nem ajánlanám nyugodt szívvel..


[link]

2013. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!