Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Windows 8?...

Android vagy Windows 8? Melyiket éri meg jobban és miért?

Figyelt kérdés
Készülékcsere előtt álok és eddig androidos telefonom volt, van, de nem tudom eldönteni, hogy milyet válasszak annyira megoszlanak a vélemények. Elsősorban tapasztalatok érdekelnének. Akinek Windows 8 van a telefonján mennyire vált be. A Nokiáknak a menüje annyira nem tetszik, a HTC-nek is van egy nagyon jó telefonja amin Windows 8 van.
2013. máj. 6. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Maradj az Androidnál szerintem de Galaxy S4,Xperia Z,HTC one-ban gondolkodj!
2013. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Minden Wp-s telefonnak ugyanolyan a menüje, ez nem Android. Nokiát jobban megéri venni a szolgáltatások miatt (pl.ingyenes navigáció). Én Anroidról váltottam Wp8-ra és nagyon megszerettem, sokkal stabilabb, gyorsabb rendszer. Kevesebb program van rá, de én eddig mindent megtaláltam, nincs szükségem 5000 fingós appra... Ha játszani akrsz akkor viszont nem ajánlom.
2013. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtőknek
2013. máj. 6. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
egyrészt,másrészt sokan nem tudják ,de a menünézet,a csempék elrendezése, szine változtatható,akár a csempe helyett egy komplett képet rakhatsz be. igy máris testreszabhatóbb [link]
2013. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Windows 8 sokkal simább kezelőfelület. Viszont nagyon zárt rendszer...

Android gyors,nagyon személyre szabható,nyitott rendszer,legelterjetebb.

2013. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Androidot teljesen személyre szabhatod, azt töltesz le rá, amit akarsz, olyanra csinálod, amilyenre akarod és droidra vannak a legjobb, leghasznosabb programok. WP-nél és iOS-nél egy zárt rendszerben vagy, nem tudsz vele mit csinálni, egyszóval játéktelefont veszel. Jah de wp-t ki tudod színezni, mint valami óvodás... xD
2013. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os szerint akkor a 10 éves csúcskategóriás Nokiák játektelefonok voltak...
2013. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!