Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki a mai...

Van itt olyan aki a mai világban elő merne venni az utcán egy nagyon régi 10-15 éves telefont? :D Esetleg valaki használ még ilyet?

Figyelt kérdés

Amikre gondolok: [link]


[link]


[link]


2013. máj. 11. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem van 2110-es Nokiám, büszkén mutatom meg az ismerőseimnek, csak az akkuja már nagyon rossz, csak töltőről üzemel. Na meg pannonos, nincs hozzá SIM kártyám. De 22 darabos retrómobil-gyűjteményem van, köztük a kedvencem az Ericsson T28, meg az Ericsson GA628. Ezek működnek jól, csak féltem őket használni, mert nehéz lenne újból beszerezni. Egyébként a T28-ason öröm telefonálni. Nokia 3410-est szoktam legtöbbször használni, mert masszív és arra jó, amire nekem kell. Telefonálni. Viszont a 2110-est kihúzott antennával szívesen használnám utcán ha működne, hadd csodálkozzanak az emberek, hogy mim van. Na meg ha valaki kinevet, azt inkább én nevethetem ki a 2110-essel a kezemben.
2014. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Zöldalma válasza:
Nekem kettő darab Nokia 2110i-m van napi használatban. Imádom ŐKET és soha nem voltak szervízben és javítva. Soha nem válnék meg Tőlük!!
2021. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!