Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért él ennyire a régi...

Miért él ennyire a régi világban anyám? Ki érti ezt?!

Figyelt kérdés

Már betöltöttem a 17-et és nem akarja elhinni,(ki van kelve magából,hogy "úgy viselkedsz,mint egy húszon éves")hogy már nemi életet élek a barátommal,akivel már több,mint 1 éve együtt vagyunk.Nem aludhatunk együtt,nem is aludhatunk egy ideig,múltkor egy olyat szólt,hogy "majd akkor együtt alszotok,ha elvesz" !! mikor már tudja,hogy lefekszünk egymással!Este a "látogatási" idő az 21:30-ig van.Tegnap éjfélig itt maradt,nem is kell mondanom,hogy ma reggel mekkora botrány és veszekedés volt emiatt.


Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 9. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Anyukádnak igaza van,17 évesen én is korainak érzem.Testileg nyilván alkalmas vagy a nemi életre ,de agyilag még aligha.
2011. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én esküvőm 33 éves koromban volt, amikor anyukámékhoz mentünk előtte látogatóba, külön szobában aludtunk a párommal. Mindezt úgy, hogy egy másik városban már együtt éltünk. Ők elfogadták, hogy a saját lakásomban úgy élek, ahogy akarok, én meg elfogadtam, hogy olyanok, amilyenek, és nem tudnak kibújni a bőrükből.


Igazából azt gondolom, hogy ha azt akarod, hogy elfogadjanak téged, neked is el kell fogadni másokat.

Röviden ennyi.

2011. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

szia!

Sztem is anyukádnak van igaza.én 16 évesen vesztettem el a szüzességemet,ugy érzem igy visszagondolva,h felesleges volt.

meg a többi fiú is akikkel összejöttem.még fiatal vagy ráérsz egyébként.A párkapcsid nem megy a tanulás rovására,nem ez miatt haragszik inkább?

örülj neki h foglalkozik veled,másnak meg az a baja h lesz.rják a szülei.

2011. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A jegyeim jók,most érettségizek angolból majd előrehozottan,annyira jól megy,stb. Én meg végül is azt nem értem meg,hogy ha már tudja,hogy megtörtént a dolog,akkor miért nem?Na meg ezt már ő is mondta,hogy ahhoz nem kell együtt aludni,tudja,hogy meg tudjuk oldani,hogy máskor csináljuk..Ő meg azt nem érte meg,hogy nem egész este szexelni akarunk megállás nélkül,hanem csak együtt lefeküdni és együtt kelni..Nagyon szeretjük egymást és ezt ő is tudja..
2011. okt. 9. 10:21
 5/11 A kérdező kommentje:
érti*
2011. okt. 9. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem itt az is benne van a pakliban, hogy nem mindenki szereti, ha reggel egy kvázi idegen is ott téblábol a lakásban.

Meg sok fiatal azt csinálja, hogy amikor elkezdenek néha együtt aludni, rövid határidőn belül ez már állandósul, egyetlen éjszakát nem képesek külön eltölteni. Szerintem ez nem egészséges dolog ilyen fiatalon, nem kell még házaspárt játszani.

2011. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj,nem.Nem szeretnénk ezt bevezetni.Én is belegondoltam ebbe,persze.Zavarná őt,vagy valami.Jövő hónapban lesz a barátom születésnapja.Lenne egy kisebb buli,ahol én is ott leszek.Ilyen alkalmakkor tényleg megengedhetné,mert pl akkor nem tudjuk máshogy megoldani.Én bent lakom a városban,a barátom(ahol a buli is lesz) meg egy közeli faluban..
2011. okt. 9. 10:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak 19 évesen engedték meg először, hogy ott aludjon a barátom. Én 17-18 évesen aludhattam először náluk, azt jobban megengedte, de nem akart idegent éjjel a házba. Nálatok nem az van? Mert oké, hogy neked a pasid és szereted, de anyukádnak akkoris egy idegen, nem családtag.

Igaz, lehetne lazább anyukád, de vannak nála sokkal rosszabbak is. Csak kibirod valahogy. Ha nagyon zavar jövőre elköltözhetsz, de szerintem játsz még pár évet az ő szabályaik szerint, aztán annyit alszol majd együtt a pasiddal, mikor együtt laktok majd, hogy meg is unod:)

( mit nem adnék, ha csak egy estét egyedül aludhatnék a régi szobámban, a szülői házban, horkolás, takarólehúzás, ágyról lenyomás, forgolódás, mocorgás nélkül)

2011. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Ja és az is igaz amit a 10:30-as mond. Mi is úgy rákaptunk, miután először megengedték, 1-2 hónapon belül minden este ott aludt a pasim, persze elvenni, azt nem akart 4 éven keresztül, mert kényelmes volt neki így(azóta már vele vége). Anyukám ezt nem akarta, ezért engedte meg nehezen. És igaza is lett. Nálatok nem ilyesmi?
2011. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is így nevelődtünk, nincs együtt alvás, stb... Persze a nagy esemény már megvolt, tudták is, az miatt is morogtak. Mindig attól féltek, hogy baba lesz, vagy szétmegyünk, és akkor ki mit fog szólni. A barátom 5 év járás után (akkor volt 21 éves) azt mondta, hogy elég... megkérte a kezem, és oltár elé vitt. Összeadtuk, amink van, és összeköltöztünk albérletbe. Tudod, milyen volt így először, annyi év után végre együtt aludni. Bőgtem a meghatottságtól, hogy este lefekszem mellé, és ez szabályos és helyes :)

A szülők is megnyugodtak, mi meg boldogak voltunk. A baba is időben jött, mert még kijártam a sulit, és dolgoztam utána, csak utána álltunk neki babát "gyártani".


-A férjem mindig azt mondja, mikor megkérdezik, miért vett el fiatalon: Ha egyszer szerelmesek vagyunk, akkor mire várjunk? Nekünk jó döntésnek bizonyult.

2011. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!