Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2013-ban megéri még iPhone 4...

2013-ban megéri még iPhone 4 -et venni?

Figyelt kérdés
Megéri még most nyáron venni iPhone 4-et a t-mobileba két év hűséggel, A mostani telóm sony xperia s de megutáltam az androidot, windows phone-t meg blacberry-t stb nem vennék, marad az iPhone de az 5 nem tetszik annyira, a 4s meg a 4 kb ugyanaz de a 4s 60ezerrel drágább.

2013. máj. 11. 23:14
 1/5 anonim válasza:

Iphone 4-et szerintem már nem éri meg megvenni, mert ahhoz már túl gyenge a hardvere, 2 év hűséggel meg már főleg nem éri meg. Azt ajánlom, hogy inkább vegyél használtan 4s-t azok már jó árban vannak és a 99%-uk T-mobile függő, ami a kérdésből kiderülve neked jó is gondolom.

Egyébként megértem, hogy más telót nem vennél az apple-nek van a legjobb op. rendszere nekem még soha nem volt bajom vele, ismerősöm androidos telóját meg úgy kb. 3 perc alatt legszívesebben a földhöz vágtam volna :D

Tudom ajánlani ezt az oldalt telefon vásárláshoz:

[link]

2013. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, de a legtöbb ismerősömnek a környezetembe iphone 4 van és semmi baj nincs vele, egyiknek van 4s de ugyanaz minden rajta. nem tettem egymás mellé a két telót, de semmi olyan gyorsaságot nem produkált az 4s amire azt mondanám hogy húúúha :D és használt telefont meg nem akarok venni, most ugy tudnám az iphone-t megvenni hogy 40ezer plusz 2 évig 2500... szóval ez is sok, főleg hogy mellette a sony xperia s-t részletfizetéssel vettem meg (havi 7000..), de megbántam. az igazság az hogy azt hittem majd játszok meg ilyenek de a facebook-kal és az instagram-mal kimerül minden :D
2013. máj. 12. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Mint jelenlegi iPhone 4 felhasználó, most semmiképp nem vennék ilyen telefont, főleg nem két év hűséggel. Sajnos a folyamatos frissítések hatására egyre lassabb lett (pedig a sok új feature nem indokolja), no itt nem kell arra gondolni, hogy szaggat, de ami régen villámgyors volt, arra már sokszor várni kell - sajnos ezen a komplett restore sem segített. Ősszel ki fog jönni az iOS7, lehet, hogy azt már meg sem kapja az iPhone4, emiatt a idővel az új alkalmazásokat sem fogod tudni feltelepíteni (ha meg ki is jön, iOS6-ból ítélve abból nem lesz sok köszönet, azóta lassú).

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, az az, hogy vársz. Azt pletykálják, hogy ősszel jön egy olcsóbb iPhone variáns, no itt nyilván nem "húszezer dominóban" kategóriára kell gondolni, de valószínű megfizethetőbb lesz, mint a mostaniak. Szerintem, ha nem akarsz úgy járni, mint most (azaz, hogy a későbbiekben megbánt telefont törleszted még hosszú hónapokig), akkor semmiképp nem iPhone 4-et veszel. Sajnos már eljárt felette az idő:(

2013. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 4s-t vegyél , én 2 hónapja váltottam iPhone 4 ről 5 re (3 családtagomnak van iPhone 4s-e ) És én se vennék most iPhone 4 -et , sokkal gyorsabb a 4s (a 4s és 5 között nincs sok különbség ) , sok feature-t nem kapott meg a 4 , pl Siri (lehet ,hogy még Magyarországon akkora szerepe nincs , de szerintem 1 év múlva lesz), Navigáció (a térképben (maps-ben) nem kapta meg a navigációt a 4 , csak a 4s és az 5. ÉS több mint valószínű ,hogy a továbbiakban se fog mindent megkapni. És a frissítések után tényleg észrevehető egy kis lassúság az iPhone 4-en.


Az az "olcsó iPhone" pletyka minden évben előjön , annak az esélye ,hogy kiadnak egy olcsó , nem prémium minőségű árut annak az esélye véleményem szerint 0 , mivel az Apple mindig is a felső kategóriába tartozott , nem fognak egy olcsóbb , gyengébb iPhone-t kiadni.

2013. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, szerintem idén karácsonyt kivárom és veszek egy 4s-t vagy egy 5öt. A 4s annyira tetszik, az 5 is de mindenhol a kopást olvasom az 5-ről. Ha még idén 4s-t veszek is 2 év múlva is jó teló lesz igaz? Fura, mert nincs ilyen telóm (mármint 4, 4s) de a formája annyira tetszik, hogy az valami hihetetlen. Remélem ezt a dizánjt fogja az apple folytatni :D
2013. máj. 13. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!