Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a HTC One típusú mobillal? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Üzemidő, kamera, képminőség, software, hardvare? minden ami lényeg írjátok le légyszi.

2013. máj. 12. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Tapasztalata szinte senkinek sincs, mert itthon még nem jelent meg, de rengeteg review videót láttam már róla, kb úgy ismerem, mintha a sajátom lenne.


Üzemidő: kicsit rosszabb, mint az SGS4-nek, de kibír egy napot. Természetesen ha valami komoly 3D játékkal játszol vele, akkor 3-4 óra alatt csontra lemerül.

Kamera: nappali fényviszonyok között nem a legjobb (de azért elég jó), éjszaka meg nincs párja (talán Lumia 920, de azért annál is jobb sok esetben)

Képminőség: legjobb. Persze számít az is, hogy ki mit szeret, ha valaki a túlszaturált, teljesen valósághűtlen színeket szereti, annak az AMOLED a nyerő, de én azt nem nevezném jónak, SLCD3 a jelenlegi legjobb. Elég fényes is, napfényben is viszonylag jól látható.

Szoftver: relatív, hogy tetszik-e vagy sem a Sense 5, szerintem jól néz ki. Nem olyan "gyerekes", mint egy TouchWiz, nincs annyira telepakolva szeméttel, mint egy SGS4, és sosem akad (SGS4 meg néha azért megakad). Sense 5 sem tökéletes, pár funkción javíthatnának, de nincs vele semmi baj.


Egyéb:

- anyaghasználat, összeszerelés minősége a legjobb, nem is kell nagyon félteni, elég ebből a videóból pár másodpercet megnézni: [link]


Mást nem tudom mit írhatnék, ha még érdekelnek dolgok nézd végig a videót amit linkeltem, illetve ugyanennek a Youtube-osnak a külön One review-ját, mindent elmond benne: http://www.youtube.com/watch?v=KF75-HPdUfY

2013. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szeintem kérdezd meg itt: [link]
2013. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!