Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen telefon lehet?

Ez milyen telefon lehet?

Figyelt kérdés
Ma a suliban egyik csaj kezében láttam egy eléggé méretes telót hirtelen a G-prora gondoltam mert ugyebár LG a teló azt láttam de mégsem az mivel a G-pronak középen van a kamerája ennek meg a hátsó bal felső sarokban volt.De a home gombja hasonlított a G-proéra mivel eléggé vékonyocska volt az is.Ja és még ahol szokott lenni pl s3-nál a micro usb ott nem tudom mi volt de vmi bazi nagy :Dés mellette mintha egy jack lett volna és fent is volt egy jack most nem tudom lehet hülyeséget mondtam de így emlékszem.Valakinek van elképzelése melyik telefon lehetett az?

2013. máj. 14. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán L9? :D

[link]

2013. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon hasonló a leírásaim alapján de ha jól emlékszem fent a jack inkább jobb oldal felé húzott ám kösz a választ:)
2013. máj. 14. 15:33
 3/11 A kérdező kommentje:
de lehet l9 csak annyi h tokban volt a teló és néztem h a kamjánál miért olyan hosszúkás a kihagyás mivel a kamera alatt ott a vaku sztem ez lehet az de nincs vmi hasonló teló?:D
2013. máj. 14. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Biztos LG volt? A Logó holt volt? Egyéb megfigyelés?

A Launchert láttad eselteg?

2013. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan Samsungos home gombos telefon csak az LG-nél van még, ha jól tudom, és azon belül az L Series(L3,L5,L7,L9,L3 II, L5 II, L7 II) és a G Pro idáig, ami kapott fizikai Home gombot.
2013. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dirtboy ***** válasza:

lehet a sima optimus g volt,annak is fent van balra a kamerája és nem annyira kicsi a telefon.

[link]

2013. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De amit látott a kérdező, azon volt home gomb, a G-n nincs fizikai home gomb. Akkor írhattuk volna a 4X-et is, mert azon is hasonlóan van elrendezve.. :D
2013. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:
az igaz
2013. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
10000%,hogy Lg volt középen fent volt a logó és az is 1000%,hogy van rajta home gomb a többi nem tuti de azért nem volt kicsi telefon ha máskor még1x meglátom jobban szemügyre veszem:DAmúgy szerintem akkor lehet L9 volt
2013. máj. 14. 17:40
 10/11 A kérdező kommentje:
ja az is 10000%,hogy a szélén volt a kamera nem középen:P
2013. máj. 14. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!