Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen telefon lehet?

Ez milyen telefon lehet?

Figyelt kérdés
Ma a suliban egyik csaj kezében láttam egy eléggé méretes telót hirtelen a G-prora gondoltam mert ugyebár LG a teló azt láttam de mégsem az mivel a G-pronak középen van a kamerája ennek meg a hátsó bal felső sarokban volt.De a home gombja hasonlított a G-proéra mivel eléggé vékonyocska volt az is.Ja és még ahol szokott lenni pl s3-nál a micro usb ott nem tudom mi volt de vmi bazi nagy :Dés mellette mintha egy jack lett volna és fent is volt egy jack most nem tudom lehet hülyeséget mondtam de így emlékszem.Valakinek van elképzelése melyik telefon lehetett az?

2013. máj. 14. 15:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintem tuti l9 volt mivel ezen a képen jól látni miért tűnt olyan nagynak alul a micro usb ahol van ott a tokba elég nagy hely van kihagyva és a jack vagy nem tudom mi alul szintén úgyanúgy van ahogy én láttam szóval szerintem biztos ez lesz az annyi h az fehér tokban volt nem ilyenbe
2013. máj. 14. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!