Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért látszik fb-on, hogy...

Miért látszik fb-on, hogy mobillal mikor léptem ki belőle?

Figyelt kérdés

Percre pontosan kiírja mindenki másnak, aki rendes gépről netezik, és egy kicsit zavaró :)


Hogy lehet beállítani?


2013. máj. 15. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert facebook messengert használsz. Ezt mindenkinél mutatja sajnos. Úgy birod elkerülni, hogy nem jelentkezel be a chat-re.
2013. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem messenger van fent, csak sima FB :/
2013. máj. 15. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
nem azt mutatja, hanem azt, hogy mikor mit csináltál. mikor voltál aktív. szóval akár ha lájkolsz, vagy hozzászólsz valamihez, akkor az számít utolsó aktivitásnak. egyébként mért baj? mit akarsz titkolni? szerintem az ismerőseidnek joguk van tudni, mikor voltál utoljára fenn. vagy ha nincs, akkor mért ismerőseid?
2013. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legújabb frissítéseben benne van a messenger. Ha offline vagy utána már nem mutatja hiába csinálsz bármit. Én pl ha napközben laptopról megyek fel, majd kikapcsolom a gépet, akkor is azt látják, hogy telefonon mikor voltam utoljára online.

1. vagyok

2013. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Úgy látom, tényleg megoldották, hogy ne lehessen látni annyira :D


Most, hogy frissítették, hová tűntek a cuki hangulatjelek? És miért vannak ilyen ronda matricának nevezett akármik? :/

2013. máj. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!