Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a T-mobile-nál veszek...

Ha a T-mobile-nál veszek dominós sim kártyát akkor azon egyből menni fog a mobilnet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg azon igen mert nem lehet úgy beállítani mint az előfizetéses kártyákat. persze ott adatforgalmat számol el ami azt jelenti hogy minden letöltésért pénzt fog levonni.

Ha jól tudom arra is lehet kérni internetes előfizetést vagy úgy szabályozni hogy havonta egy x mennyiséget töltsön le x ezerért maximum, de ennek a pontosabb módját nem tudom igazán.

Legbiztosabbra akkor mehetsz ha bemész az egyik T-mobile üzletbe és ott rákérdezel, vagy a www.t-mobile.hu-n is megnézheted csak azon lehet nem lesz egyértelmű.

2013. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menni fog!De olyan csomagot válasz pl.:Dominó surf amiben van mobil net,mert különben leveszi a pénzed a net!Ha nem akarsz ideiglenesen mobil net-et akkor kapcsoltasd ki amikor veszed a sim kártyát azt később vissza tudod állítani!
2013. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok!


Nem szorosan ide kapcsolódik, de hátha tudna valaki segíteni!


Átváltottam Domino Nap-ról Domino Surf díjcsomagra.

A 890 ft-ot szépen le is vette a kártyámról, csak éppen az internet nem működik...

Pedig elvileg benne foglalt mobilinternet van, 150 MB.

Eddig Go!Net M volt, akciósan, 3 hónapon keresztül. Tegnap kikapcsoltam, jött is az sms, hogy nem fogják meghosszabbítani, kikapcsolták...

A Domino Surf-el pedig nem jön be egy oldal sem... "A szolgáltatás nem elérhető"

2013. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!