Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini 2 akkumulá...

Samsung Galaxy mini 2 akkumulátor probléma?

Figyelt kérdés

Szinte semmit sem használtam a telefont, csak be volt kapcsolva. Egy délután alatt 50%-ot merült. ELőtte való nap meg egy éjszaka merült sokat, holott este töltöttem.

Az akkumulátorhasználatnál mindenhez kevés % van írva, viszont az 'android operációs rendszer"nél 82%.

Eddig nem volt ennyi.

Mi a teendő?


2013. máj. 19. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Az okostelefonok ilyenek, biztos sok háttér alkalmazás fut, plusz az internet kapcsolat is ottvan, ez piszkosul eszi az áramot. Internet kapcsolat ne legyen ha nem használod éppen, és a felesleges alkalmazásokat is kapcsold ki, akkor fogsz nyerni vele 2-3 napot.

Ezek direkt ilyenek ne csodálkozz az én samsung galaxy ace-m sem bírja 3-4 napnál tovább. Holott a régi nokia c5-00 ás telefonom vagy 1 hétig bírta.

2013. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem megy a net, a futó alkalmazásokból is elég gyakran lépek ki. régebben kevésbé állítottam le a futó alkalmazásokat, mégis bírta több ideig, mint most, mikor sűrűbben lövöm ki a feleslegesen futókat...
2013. máj. 19. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a baj a mai mobilokkal! Előbb utóbb mindnek tönkre megy az aksija. Direkt sz@rra csinálják, hogy minél előbb vegyél újat. :(
2013. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!