Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelly Bean-ről vissza Gingerbr...

Jelly Bean-ről vissza Gingerbread-ra?

Figyelt kérdés
Samsung Advance-re telepítettem kies-ről a JB-t,de sajnos egy rakás sz@r lett!Előtte gyors volt nem fagyott le stb!a kérdés mit lehetne tenni,hogy jó legyen?Állítsam vissza Gb-re(ha lehet)?
2013. máj. 20. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a gond vele? Sok ember szerint sokkal jobb mint a 2.3.
2013. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokkal lassabb,fényképezés,videónál rendszeresen lefagy!Előtte olyan volt,mint a villám,lehet hogy sokak,nem jól telepítik fel(mint én sem)ezért van a bibi.
2013. máj. 20. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
gyári beállításoztál előtte?
2013. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,de rányomtam kíváncsiságból tegnap,és jobb lett!Nem fagy le fényképezésnél+you tube videónál! :0)
2013. máj. 21. 06:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell tenni a főbb verzióváltáskor, mert akkor úgy lehet járni, ahogy te. :)
2013. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!