Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini szerintete...

Samsung Galaxy Mini szerintetek jó lesz első okostelefonnak?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek is ilyenje van, és nekem nagyon megtetszett a telefon. Most Alcatel OT 602d-m van, és okostelefont szeretnék. A mobilarena.hu-n olvastam róla tesztet, és ott is ajánlják első okostelónak. És egyébként nem tudjátok, karácsony körül mennyibe fog kerülni függetlenül? Normális válaszokat kérek! És tudom, hogy ugyanilyen árban van jobb is, de ismertebb márkájút szeretnék, azaz nem ZTE-t, Huawei-t és hasonlókat.

2013. máj. 20. 10:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem minden Alca ilyen, de az OT 602 hatására elment az Alcateltől a kedvem. :( Viszont a Galaxy Mini 2-t megnéztem mobilarena-n, és tényleg nem rossz. :)
2013. máj. 20. 19:51
 12/20 anonim ***** válasza:
nem egy kategória a mostani Alcatelekkel az az alap érintős mobil !
2013. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen, igen tudom. De, nem is tudom, most már nem veszek meg Alcatelt, mert félek, hogy nem fogja megérni az árát. Ezt is 15-16 ezerért vettük, és az azért túlzás, hogy érintős. Komolyan, grafitceruza hegyével lehet irányítani! Semmi baja nem lett. Tök érzéketlen.
2013. máj. 21. 14:33
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát az elég béna Alca lehetett.

Nekem volt 990-es és szerintem összeszerelésben Android készülékek közül eddig a legmasszívabb volt amit eddig fogtam. Komolyan úgy össze volt rakva hogy még feszítővassal se lehetett volna szétszedni :D szerintem ez egyik legjobban sikerült készülékük ez volt. jelenleg OT-995-öm van és imádom leszámítva az ICS-t amire frissítette magát de már elérhető a javítás hozzá. A kijelzőnek is gyönyörű színe van napfénynél is látszik a betekintési szög pedig szinte kiváló. Én bátran merem ajánlani az Alcatel készüléket mert ez a 2. és jó áron jó telót adnak. :)

2013. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen, az androidos Alcatelek nem rosszak. Én is szemeztem az OT 903-mal, de végül lemondtam róla. Úgy néz ki, a Galaxy Mini 2 lesz a nyerő. :) Egyébként a mostani OT 602-m egy háborús fegyver! Ma reggel - előre szólok, hülyének fogtok nézni - kinyomtam a telómon az ébresztőt, és majdnem visszaaludtam, ezért fejbe vertem magam vele, és áúú!! A hátlapja meg olyan könnyen lejön, hogy csak röhögni tudok rajta. Ja, és mindig elmozdul a memóriakártya (általában zenehallgatáskor szórakozik ezzel), szóval az utca közepén szerelhetem szét, hogy megpiszkáljam, és állíthatom újra be a csengőhangot, hátteret stb.-t, mert ezek mind a kártyán vannak. xD
2013. máj. 22. 13:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. :) minden telónak vannak hibái. de a Galaxy minitől persze az 1-től szerintem minden jobb.

Pn nokia 5800-nál zenehallgatás közben csak ennyivel bökte ki a szemem "Általános rendszerhiba" utána rebootig nem volt hajlandó zenét lejátszani tehát egyik készülék sem tökéletes. nekem nem volt ilyen problémám az alcatellel a 990-el is annyi bajom volt hogy fülhallgatóval nem lehetett telefonálni mert némította a teló mikrofonját ha csatlakoztatva volt... de lehet hogy ez már a Telenor hülyesége miatt volt és nem a gyártó hibája. minden esetre én nagyon meg vagyok elégedve az Alcatel készülékeivel.

2013. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 ddvuixsfgvvkjgc válasza:
Van egy másik a samsung galaxy mini plus az gyorsabb mint a sima mini
2013. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ugyanolyan rossz az is mint a mini
2013. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
mini2 tényleg sokkal jobb
2013. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! A Mini II mellett döntöttem. Azt fogom megvenni.
2013. máj. 24. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!