Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4-et szeretnék...

KisKujon kérdése:

Samsung Galaxy S4-et szeretnék vásárolni és mivel, hogy majdnem 200ezer az ára elvárom tőle, hogy teljesen "fullos" legyen Hol tudok kapni ilyet? Ilyenekre gondolok:

Figyelt kérdés

-8magos legyen

-1,9Ghz-es legyen a procija

-64gb belső memóriájú legyen



2013. máj. 27. 22:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy az iPhone-t nem szervizelik, hanem egy az egyben a helyszinen kicserélik ha bármi baja van.

70ezret ér az iPhone? Az nemsemmi. Nemesacél, tervezői munkák hada a dizájnjában, de optimalizálás terén is sokszorosan lekörözi bármelyik Androidos telefont. Az WinXP-nél is ki kell fizetni a szoftvert..

Az Applenál tehát hardverért és szoftverért egyaránt fizetsz. Nincs ebben semmi meglepő. Profi munka.


Mellesleg baszhatod az S4-et, ha az összes iPhone olyannyira kompatibilis az iOS-el, hogy 1,5 hónap alatt 1x nem kellett kikapcsolnom vagy ujrainditanom. És le se fagyott. Édesapám sima 4-e 2012 május óta megy. Ugyanolyan gyorsan mint amikor megvette. Igen, ez itt nem más mint egy tervezői csoda és technika bravúr:)

2013. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Jaaa és fut rajtuk minden app:)
2013. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Csak sajnálni tudon ezeket a samdroid fanokat, hogy papíron keirt adatokkal át tudják mosni az agyukat. Vegyétek csak a gagyi műanyag tepsket, és verjétek rá a processzor gigahercekre... Én meg röhögök rajtatok, amikor a fém iphoneom nyomkodom, és leveri sebességben a 2 magos proci a papiron 8 magos kakit. Olyan felhasználó élnény soha se lesz mint egy iphoneon, a gépelés és görgetés se érhet a byomàba soha. Főmenün meg csak nézegessétek az 5 oldalnyi haszontalan semmit.
2013. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Hát figyelj kinek a pap, kinek a paplan de lehet h bennem van a hiba de konzervatív vagyok az Apple-el szemben

Esetleg iPad 2-őt vagy Minit vennék..

Azmeg, hogy 1éve bírja az iPhoneod azt nemértem mért olyan nagyszám, az első telefonom egy Sony Ericsson K310i volt amit 2006ban kaptam és a mai napig működik állandó használat mellet, szervízbe sose volt : )

2013. jún. 5. 16:29
 15/26 A kérdező kommentje:

Aztmeg aláírom hogy jólnéz ki az iPhone 4 a maga egyszerűségévelde azért nemkell túlzásokba esni, azért nem egy Giugiaro tervezte akármi..

Technikai csodának meg szintén nemnevezném, akkor már inkább a SGS3 közelebb áll ehhez

Ha meg annyira fémből készült telefont akar venni annak hamarabb ajánlanék pl. egy HTC One-t pedig a HTC-vel sem szimpatizálok

2013. jún. 5. 16:40
 16/26 A kérdező kommentje:

Az iPhone népteleffonnak készült az ameriaknak, nemvéletlenül veszik meg egy heti fizetésükből

Nálunk meg egyszerűen menő hogy húú almajeles telefonom van meg 200volt apám megvette azt rajvagyok( élő példa erre a facebook)

És valóban nemér 130ezer forintot mikor egy Sony Xperia SL ami már többet tud jóval hardveres téren is (meg szerintem jobban is néz ki) az 80ezer HUF

2013. jún. 5. 16:54
 17/26 anonim ***** válasza:
Lehet isteníteni az ájfont de attól nem lesz jobb telefon.Mellesleg megjegyzem hogy keresztanyám Galaxy Minije már 1 éve megy kikapcsolás nélkül(!)Erről ennyit.Felhasználói élmény meg szubjektív nekem 1 hétig volt ájfon 4 a kezembe,csak azért nem hajítottam ki a 10.emeletről mert nem az enyém volt.
2013. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"csak azért nem hajítottam ki a 10.emeletről mert nem az enyém volt."

fejtsd ki hogy mi volt a problémád vele, nagyon kiváncsi vagyok

2013. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még a kezébe, ne várd, hogy kifejtse :)
2013. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Legelső okos telefonom egy s2 volt. Először tökre tetszett, minden ment rajta, nem mondom akadás nélkül, de akkor még az volt a csúcs mobil. Volt egy csomó iPhone-os ismerősöm , melyek közül nem kevés fikázta az androidot. Persze szócsatába keveredtem velük, mégis egyik cimborám megértette velem miért is jó egy iPhone. Hozzájutottam egy iPhone 4S 64gb-hoz. Már mikor a kezembe vettem éreztem az utánozhatatlan minőséget, ötvözve a magas szintű biztonsággal. Nem is olyan rég kezembe akadtak az s3-asok, s4-esek, htc one x stb... Egyik telefon sem bírta addig míg az alma. Reggel felkeltem 20% on volt kb az akksija az almának. Felraktam tölteni, és nicsak kb fél óra múlva 100% on volt... Egyik telefon sem képes ilyet produkálni. Az s4 is ugyan úgy fagy, sötétedik, gondolkodik mint az előző droidos modellek. Másik az élmény. Androidon egyszerűen játszani iPhone után kín... Ha nem hiszel nekem próbálj ki egy almát huzamosabb ideig. Nem kell naponta 2 naponta kikapcsolgatni, nem akad össze stb... Próbáld ki , utána ítélkezz.
2013. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!