Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4-et szeretnék...

KisKujon kérdése:

Samsung Galaxy S4-et szeretnék vásárolni és mivel, hogy majdnem 200ezer az ára elvárom tőle, hogy teljesen "fullos" legyen Hol tudok kapni ilyet? Ilyenekre gondolok:

Figyelt kérdés

-8magos legyen

-1,9Ghz-es legyen a procija

-64gb belső memóriájú legyen



2013. máj. 27. 22:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de volt a kezemben ájfon 4s nem rövid ideig és én nem éreztem semmit azok közül amiket leírtál. Borzalmas gyorsan lemerül, a Sony Xperia Go-m teljes lemerültségről 100%-ra feltölt 30 perc alatt. Mellessleg, az ájfon olyan szinten melegedik, hogy az élvezhetetlen. Testvéremnek Galaxy S3-a van, de az 2 óra folyamatos használat mellett egy fokot nem melegszik. Az ájfon meg, egy játékot letöltöttem, épp elkezdtem játszani, és már jelzett, hogy merül, ráadásul olyan meleg volt, hogy alig bírtam megfogni. A másik meg az, hogy már az első(!) nap úgy lefagyott, hogy utána kellett néznem, hogy hogyan kell újra indítani. Ráadásul, az ájfon olyan alapszintű dolgokra nem képes, mint a volt Xperia X8-asom. Gondolok itt az androidos vagy más op. rendszerű telefonokra való fájlátvitel bluetooth-on keresztül, számítógép nélküli regisztrálás App Store-ba, iTunes (ami a másik hülyeség) muszály a gépedre, hogy egy képet vagy egy zenét rá tudj tölteni a telefonra. Androidra semmi ilyesmi nem szükséges. Ott csak fogod, megadod a gmailedet, és azt csinálsz amit akarsz. Csak rádugod a gépre, és csak egyszerűen áthúzod a telefonra semmilyen speciális program nélkül amit akarsz, könnyedén azt küldesz át bluetooth-on amit akarsz, ha fizetős egy app de nem akarsz érte fizetni, bárhonnan le tudod tölteni, ájfonon csak akkor tudod ezt megtenni, ha ki jailbreakeled, amit vagy elb*szol vagy nem, onnan még be kell másolni linkeket a cydia-ba. Meg anyja p*csája tudja. Mellesleg, a Sony Xperia Go-m másfél év alatt csak egyszer(!) akadt meg! Szó mi szó, Android jobb kész vége!
2013. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Jobb lenne? A leírt dolgaid szerint nem csináltál valami jó vételt, arról meg az apple tehet, hogy annyira madár voltál hogy nem vitted vissza... haannyira jó lenne az android akkor miért az apple a leggazdagabb? A viláhhírű sorozatokban miért nem egy "Go"-t mutatnak? Nézz körbe utána mondj butaságokat.
2013. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hidd el, vissza vittem harmadnap, de nem foglalkoztak velem. Mentem más helyre is, de ugyan ez, így meg kellett tartanom azt a szart, addig ameddig össze tudtam szedni annyi pénzt, hogy megvegyem a go.t. A másik meg az, hogy azért a leggazdagabb, mert olyan marketingje van, hogy abból nagyon sok pénz van. Mert a sok kis csíra (már elnézést a kifejezésért) akiknek 15 évesen megveszi anyuci meg apuci hogy a gyereke is "menő" legyen mint a többi akiknek ájfonja van, mert 150000 HUF akkor neki milyen drága telefonja van, meg hogy akkor ő az "atyaúristen" mert, hogy ő, pontosabban apuci meg anyuci, megtehetik maguknak, hogy az egyik legdrágább mobiltelefonnal áldják meg a kicsi kis gyermeküket, aki tulajdonképpen nem csinál vele semmit, csak Facebook-ozik, és képeket készít vele csücsörítve a tükör előtt (tisztelet a kivételnek)
2013. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
iPhone ügyben csőlátásod van. Persze, abban is van igazság amit te írtál, viszont bárki bármit mond az iPhone család a legmegbízhatóbb mobil a piacon. Hozzáteszem, még mindig s2-t használok.
2013. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A legmegbízhatóbbnak nem nevezném,de azt elismerem, hogy vannak dolgai amik pozitívak, gondolok itt arra, hogy nehezebben kap vírust, viszonylag jó kamera, viszonylag jó kijelző. De azt el kell ismerni, hogy a negatívumaiból, többet találunk, mint pozitívumból. Megbízható márka de nem teljesen.
2013. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nálam az veri ki a biztosítékot, hogyha az ember vesz 100-200 körül egy telefont, és sok esetben fagy, laggol, vagy épp összeomlik azért az gáz. Mobilosként tesztelem programmal és manuálisan egy pár darab s4-et. Szép, jó kijelző stb.. de mikor pl belépek az alkalmazásokba, és vissza nem igaz, hogy 2 másodpercig tart visszatölteni az ikonokat. Vagy fagyogat miközben az alapvető teszteket végzem el. Természetesen nem 1db készüléken fordult ez elő. Az androidos telókkal nem lenne semmi baj, ha nem akadna, fagyna.
2013. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!