Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy is működik pontosan a...

Hogy is működik pontosan a mobilnet? (T-Mobile)

Figyelt kérdés

Szeretek az androidos telefonomra netet. Kinéztem a Go!Net M-es csomagot (100 Mb).


Az lenne a kérdésem, hogy bármikor lemondhatom e, illetve, ha nincs elég pénz a kártyámon, hogy a havidíját levonja, akkor mi a helyzet?



2013. jún. 1. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Bármikor lemondhatod.

2. Nincs pénz, nincs net.

2013. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az első két hó 190 Ft / 30 nap. Akkor akár két hónap után is lemondhatom?
2013. jún. 1. 19:00
 3/9 anonim válasza:
Ha nincs hűségidő, igen. De ha ennyire olcsó, valószínű van hűségidő. Nézd meg alaposan a feltételeket.
2013. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első két hó 190 Ft / 30 nap, aztán 1000 Ft / hó
2013. jún. 1. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármikor lemondhatod, és újra aktiválhatod! Dominónál Nincs plusz költség vagy hűségidő!
2013. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
korábban is volt ilyen akció, nincs hűségidő, lemondható bármikor. Én is a korábbi akciónál így tettem egymás után több GO net csomaggal.
2013. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet végigzongorázom az összes Go! csomagot az első két hónappal :D
2013. jún. 1. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
így van, ezt én is megcsináltam, kb fél évig 90-190 Ft-ért neteztem, aztán megálltam a go net s-nél, amit már nem lehet választani, szóval egyenlőre jól jártam a 600 Ft-os netemmel, 100 megás se tart sokkal tovább. :D
2013. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az ilyen kérdezőket, hogy miért az "inkompetens" embereket kérdezik, akik csak találgatnak.

Miért nem hívod fel azt a nyamvadt T-mobot és kb 2 perc alatt választ kapnál a kérdésedre és nem menne itt a találgatás.

2013. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!