Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lezárt a telefonom és nem...

Ewyke98 kérdése:

Lezárt a telefonom és nem tudom feloldani, tudnátok segíteni? (több lent) (ZTE atlas)

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy fél éve elraktam telefonomat és most vettem elő... mikor bekapcsoltam kérte a mintát de arra már rég nem emlékszek! és a Google felhasználómra sem emlékszek hogy azzal feloldjam!! Valaki tudna segíteni? vagy vigyem szervízbe??
2013. jún. 4. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen típus, de egy Factory Reset segít, viszont minden adat elveszik róla. Telefontípustól függ, hogy hívod elő a bootmenüt. Például Samsung G. Ace esetén bekapcsoló gomb + home gomb. HA megvan, akkor kiválasztod a Factory Reset menüpontot, ami visszaállítja gyári alaphelyzetbe.
2013. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ZTE Atlas W -ről van szó
2013. jún. 4. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a telefont. Tartsd nyomva a hangerő le és a power gombot. A megjelenő recovery menüben válaszd ki a factory reset funkciót. A power gombbal válaszd ki. Figyelmeztetést kapsz, hogy minden adatot töröl, Válaszd a Yest (hangerő le, fel, power gomb.)
2013. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Nekem van egy beázott ugyan ilyen telóm

ha szeretnéd donornak akkor irj rám priviben !

2017. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!