Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z, HTC One, SGS4 vagy...

Xperia Z, HTC One, SGS4 vagy iPhone 5?

Figyelt kérdés
iPhone 4S-ről váltanék. Melyik éri meg a legjobban szerintetek?
2013. jún. 6. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
xperia z
2013. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én sorrendem stimmel a tieddel, kedves kérdező! Szóval a Z-t részesítem előnyben.
2013. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

sorrendbe: XPERIA

SGS4

HTC

IPHONE


Mondjuk a z- és az s4 között nem tudok dönteni, hogy melyik de mivel sony-s vagyok így...

2013. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szubjektív sorrend: HTC One>Xperia Z>SGS4>iPhone 5.

Bár nem tudom, mert Samsung sem kéne soha és iPhone sem, de ha fegyvert fognának a fejemhez, hogy muszáj vagyok az a kettő közül választani akkor inkább SGS4.


De ha objektíven nézzük, akkor nehezebb sorrendet felállítani.

Hardver alapján természetesen iPhone az utolsó, többi 3 nagyjából ugyanolyan erős, viszont az iPhone 5 hardvere is elég minden feladatra.

Kamera szempontjából nem nehéz: SGS4>Xperia Z>iPhone 5>HTC One (de HTC One csinálja sötétben a legjobb képeket, bár a fotók többsége nappal készül, szóval hátra kerül)

Szoftver alapján relatív. Alapból ott van a kérdés, hogy iOS vagy Android. Android többet tud, de átlag felhasználónak iOS is mindenre elég. Viszont Androidon belül mindhárom telefonon más UI van, kicsit más dolgokat tudnak, stb.


És még írhatnék oldalakat, de nem akarok több időt erre elpazarolni, a lényeg, hogy egyikkel sem jársz rosszul, mindenen elindul minden program, további részletekért nézz videókat vagy próbáld ki őket.

2013. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egyéni, de figyelembe vehetünk néhány alapvaatő dolgot.Nos én is csináltam egy sorrendet.HTC One=SGS4>Xperia Z>iPhone5.A HTC-t és az S4-et azrét raktam egyenlőre mert minekettő ugyan úgy tetszik, de más okokból.A HTC azért mert prémium kategóriás fémháza van, biztos baromi jó fogni, sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni egyet.Az S4 meg nekem baromira tetszik a vékony kávák miatt és a telefon vékonysága miatt.A hardver itt már elenyésző.Tényleg az S4 csinálja a legszebb képeket.

Én ha most vennék telefont az S4-et választanám, mivel olcsóbb mint a HTC One, viszont ho ugyan olyan árban lennének nehéz döntés lenne.


Egyébként ezt ájanálom figyelembe a kedves sony rajongóknak: [link]

2013. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És bocsi az OFF-ért.
2013. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
HTC /apple. De a hardver tökmindegy, az i5 a négymagos s3-nál is gyorsabb volt. És az én négymagos htcm is laggol a lapozásban...ez az android. És iosra több app is van, meg ki lehet húzni csögatyából :D :D .
2013. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szintén szubjektív: iPhone 5 >HTC One >SGS4 >Xperia Z
2013. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
iPhone 5
2013. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam őket a T-mobileban. Nem tetszett az iPhone 5 (volt iphone 4-em és 4S-em). Az S4 olyan gagyinak tűnik, így maradt az One és az Xperia Z.

Végül a HTC One mellett döntöttem és apámnak van valami t-mobileos kártyája és vettem egy iPad 4-et, úgy hogy csak havi 2500 Ft-ot kell fizetnem 2 éven át. :D

2013. jún. 9. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!