Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok?

Milyen okostelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek közül kéne választanom, melyik a mondjuk 3 legjobb?


2013. jún. 8. 15:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Galaxy S4, Xperia Z, HTC One.
2013. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 dirtboy ***** válasza:
optimus G,nekem is az van nem hiába,nem fogsz benne csalódni ha azt választod
2013. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem meg Note 2-m van, mégsem azt ajánlottam, mert van a piacon erősebb is.
2013. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 dirtboy ***** válasza:

ja mert minden csak a benchmark teszteken múlik igaz?

az kell venni a ami a legmagasabb pontot éri le a teszten.

te ilyen divat teló szakértő lehetsz gondolom.

ki van jelölve pár teló hogy azok a legjobbak aztán őket nyomatod te is,az hogy valójában milyenek ezek a csúcs telók az már nem számít csak most ők vannak felkapva és őket kell nyomatni.

nézz be a topikjukba ezeknek a fantasztikus telóknak aztán olvassd el a hibájukat is ne csak a hardvereket nézd meg az antutu pontszámot.

bátran be nézhetsz a g topikba is,nem nagyon fogsz hibákról olvasni mert nem nagyon van és sokkal olcsóbb mint a z vagy one vagy s4,az ui ja sokkal stabilabb olyan mint a nexus 4é.

2013. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"ja mert minden csak a benchmark teszteken múlik igaz?"

Kit érdekelnek a Benchmark-ok? Maximum arra jók, hogy megnézd, hogy a telefon körülbelül hol van a listán. Így megismerheted azt, hogy milyen erős az az összedobott cucc, ami benne van. Ez végülis 1 besorolás. Szinte az összes Androidos készüléket ismerem, és élőben is megnyomkodtam őket.

"az kell venni a ami a legmagasabb pontot éri le a teszten."

Te miért nem 1 Optimus Black-et vettél? Ja, mert vagy volt pénzed, vagy megtetszett valamiért. Figyelj, ha a kérdező nem írt maximum összeget, és bármelyiket választhatja, akkor valószínűleg idei csúcsmodellt írok. Az LG-nél még most készül az idei csúcsmodell, talán a G2 lesz a neve.

"te ilyen divat teló szakértő lehetsz gondolom."

Ez valami új szakma? Ha azt írtam volna, hogy iPhone 5, akkor megérteném, de 3 telefont is írtam, így bullshit ez a feltételezés.

"ki van jelölve pár teló hogy azok a legjobbak aztán őket nyomatod te is,az hogy valójában milyenek ezek a csúcs telók az már nem számít csak most ők vannak felkapva és őket kell nyomatni."

Ja, meg 1 lista alapján csinálnám őket, és akkor havonta még fizetnének is érte.. :D hmm, a legegyszerűbb munka lenne.

"nézz be a topikjukba ezeknek a fantasztikus telóknak aztán olvassd el a hibájukat is ne csak a hardvereket nézd meg az antutu pontszámot. "

Szoktam olvasgatni a topic-okat Mobilarénán.

Talán, ha a legjobb közösséget keresed ott, akkor az S2-eseknél elég családias hangulat van.

"bátran be nézhetsz a g topikba is,nem nagyon fogsz hibákról olvasni mert nem nagyon van és sokkal olcsóbb mint a z vagy one vagy s4,az ui ja sokkal stabilabb olyan mint a nexus 4é."

Ott is jártam már párszor. Talán azért nem beszélnek a hibákról, mert már végig lett tárgyalva. Mivel nem új készülék már. A stabilitáshot annyit, hogy a többi gyártó készüléke is stabil, viszont micro laggok egyes készülékeknél vannak. A One-nál nincs. A Z-nél már orvosolhatták annyi idő alatt. Az S4-nél pedig van micro lag, de folyamatosan jönnek rá a frissítések. Nemrég is jött 1 300mb-s, ez miatt késik a Note 2-re és az S3-ra a jb, szóval figyelemmel követem az eseményeket. Az S4 is atomstabil lesz idővel. Anno a Note 2 is meg meg röccent néha, de mostmár semmi akadás.

Szóval ha azt nézzük, a Note 2 is olcsóbb a többi készüléknél és nagyon stabil a rendszer + a 2. legjobb telefon akkuidőben, ami azért nagy szó. Ha az akkuidőt nézzük, akkor pedig az S4 a Note 2 után jön, és nem sokkal van lemaradva. Ezt nem tudom írtam-e, de: ha sok pénze van az embernek, akkor vegye a legjobbat, mert az úgyis tovább lesz támogatva is. De tudom, neked most az a bajod, hogy nem idei készüléked van. Az LG pedig nem bizonyított rendszer terén, hogy mennyire frissít, mert 1 éve még nagy x@rban voltak a rendszert illetően, bennük én az miatt nem bízok, és szerintem vannak így sokan még rajtam kívül.

2013. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

HTC One, Nexus 4, SGS4, Xperia Z és Optimus G jöhet ezek közül szóba.


Nexus 4 igazából egy Optimus G csak Nexus, szóval ez miatt ki is ejteném az Optimus G-t és helyette maradjon csak a Nexus 4.

Hardveresen mindegyik atomerőmű, szoftveresen Nexus 4 a legjobb a stock Android miatt, de pl. kamerája az SGS4-nek a legjobb, kijelzője a HTC One-nak, mindegyiknek van valami előnye/hátránya, fél oldalt simán tudnék az összesről írni, de annyit nem fogok, a lényeg, hogy ezek közül ami szimpatikus azt válaszd.

2013. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 dirtboy ***** válasza:

/"te ilyen divat teló szakértő lehetsz gondolom."

Ez valami új szakma? Ha azt írtam volna, hogy iPhone 5, akkor megérteném, de 3 telefont is írtam, így bullshit ez a feltételezés./


nem az iphone 5 már nem divat ajánlani,meg nézheted itt a gyiken hogy ha drágább készülékről van szó mindenki csak s4-z-onet írja,igen ezek az idei csúcsmodellek de nem jelenti azt hogy ezeken kívül már nincs is jó telefon.

nekem pl z xperia z nem kéne a tft kijelző miatt plusz a nagy felbontás miatt akad is néha.

az s4 sz ar műanyag és ráadásul csúnya külselye taszító és a pentil amoled sem valami szuper.

az meg hogy tele van hibával hab a tortán,az s3 meg kapja legtobbjét annak amit az s4 tud,már emiatt sem ajánlanám az s4et.

te is csak azért ajánlod mert nem a te pénzedről van szó,neked mindegy.

a htc one egy elég jó kis teló,igaz hogy teljesen felesleges hogy full hd a 4,7colos kijelzőmérethez de azért nem kap mínuszt érte.

igazából azt még én is elfogadnám csak ne lenne ennyi bal fas zoskodás körülötte.


/Talán, ha a legjobb közösséget keresed ott, akkor az S2-eseknél elég családias hangulat van./

nem értem hogy jön ide a családias hangulat,marhára nem érdekel milyen a hangulat meg hogy milyen bájcsevej el van szét offolva a topik.

én a nyers felhasználó pozitív és negatív tényekre gondoltam hogy azokat érdemes olvasni.


/De tudom, neked most az a bajod, hogy nem idei készüléked van./

pont fordítva,nekem az a bajom hogy sok válaszoló nem is ír nem idei készüléket.

kijon a csúcs mobil tele hibával aztán mégis mindenkinek az van ajánlgatva.

még nem is ismeri senki rendesen a telót de már 1000rel ajánlgatják hogy mekkora király csak mert agyon van reklámozva na meg idei csúcsmobil.

bele van sulykolva az emberekbe hogy minden más szar,minden régebbi már túl gyenge és ez az új ez lesz a szuper.

én mikor megvettem a G-t az idén volt nem is régen nagyon jól tudtam hogy tavalyi készülék de les zarom az a lényeg hogy van egy f asza telóm amin minden megy gyönyörűen,3D játéknál nem forráza le a kezem,nagyon jó minőségű anyagokból van,szép kijlezője meg minden.

az oprendszere fullos,nem lehet megakasztani és nem is fizettem érte 190ropit.

le se szarom hogy 2012ben tervezték és jött ki.


/Az LG pedig nem bizonyított rendszer terén, hogy mennyire frissít, mert 1 éve még nagy x@rban voltak a rendszert illetően, bennük én az miatt nem bízok/

ezt elismerem,az LG nek ez nem volt erőssége,lehet továbbra sem az még nem tudni biztosan.

kisebb szoftver frissítések azok jönnek ki rendesen rá.

gyárilag 4.1.2vel adják és még nincs is rá 4.2.

erre azt tudom mondani amit már írtam hogy az ui ja nagyon tuti,szóval én akkor sem fogok lelkileg össze törni ha netán sokáig kéne a 4.1.2 használni mert nagyon jó.

nem tudom jelenleg mivel venném észre ,mi előnyom lenne ha 4.2 lenne rajta.

szerintem nem lenne semmi észre vehető rajta.


egyébként nem az mondom hogy ne ajánld az a 3at amit írtál,én csak azt mondom hogy nem csak az a három van a világon amit érdemes megvenni.

elég szomorú hogy sok válaszoló csak azt a 3at ismeri.

2013. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 dirtboy ***** válasza:

/Nexus 4 igazából egy Optimus G csak Nexus/

pont hogy nem,a nexus 4 előbb jött ki és pont hogy úgy is volt írva a cikkekben hogy az optimus g egy nexus 4 és nem fordítva.

a lényeg hogy az optimus g azt leszámítva hogy nem nexus jobb mint a nexus 4.

írok rá pár példát:

-kamera

-nexus 4 nél a gombok a kijelzőn helyezkednek el így a 4,7 colos kijelző hasznos felülete tulajdon képen kb 4,3 col

-16gb és nem bővíthető még az optimus g 32gb /szintén nem bővíthető/

azt hiszem ennyi,akinek a tárhely és a kijelző méret fontos az nem veszi a nexus 4et hanem az optimus g-t választja,akinek meg az fontos hogy a legújabb ui legyen az meg a nexust választja.

szerintem nem kell kizárni egyiket sem a másik miatt.

2013. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolod, hogy bárki komolyan fog venni azután, hogy leírod hogy "külselye"?
2013. jún. 8. 21:06
 10/23 dirtboy ***** válasza:

dehogy veszem komolyan,ekkora vétek után lehetetlen lenne komolyan venni.

egy arany szabály van,mindig hallgass a helyesen íróra.

ezt vésd az eszedbe.

2013. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!