Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok?

Milyen okostelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek közül kéne választanom, melyik a mondjuk 3 legjobb?


2013. jún. 8. 15:45
1 2 3
 21/23 dirtboy ***** válasza:

nem kerestem bizonyítékot csak nem rég írták amit másoltam gondoltam berakom ide hogy lássátok mennyi hülye van rajtam kívül is.

a szememnek nincs baja csak elbeszélünk egymás mellett aztán meguntam.

na meg már unalmas ez az online ugatás káromkodás a másikra,személyeskedés stb. én az érveket jobban kedvelem.

a gond az hogy te azt nem bírod elfogadni hogy nem csak s4,z vagy one létezik felső kategóriában.

a g minden igényt amit a többi tud kielégít így mertem azt is ajánlani mivel hogy jóval olcsóbb.

tehát sok 10ropit meg lehet spórolni és nem sokkal marad el a többitől.

gondoltam egy alternatívának jó lesz a g de úgy vettem észere ebben az elektronikus eszközök kategóriában csak az aktuális csúcskészülékeket szabad tanácsolni.

azért azt még leírhatnád hogy én az optimus G telómmal mit nem tudok csinálni amit a z-s4-one nal lehet vagy hogy milyen program játék stb az ami nekem nem fut vagy akad a másik három telón pedig megy szépen vagy hogy mi az ami miatt érdemes 110-115ezer helyett 160-190ezret kiadni csak hogy s4-z vagy one legyen a kezemben.


a másik ami miatt akkor befejeztem hogy próbáltam segíteni a kérdezőnek erre meg még az sem bír normálisan reagálni.

így már sok értelme nem volt maradni vitázni,téged nem győzlek meg a kérdezőnek meg már segíteni sem szeretnék,akkor meg minek.

egyébként f azsa világban élünk mikor már a segítségre szoruló /kérdező/ beszólogat megköszönés helyett a segítőnek /válaszoló/nak.

már lassan 2 éve vagyok az oldalon,ez idő alatt több mint 9000kérdést válaszoltam már meg, 90% ban testépítéssel kapcsolatos,mostanában néztem át ide is de elég is volt.

ez a kategória egy szar,megy a vita az ios meg az android közt állandóan,tipikusan ugyan azokat a telefonokat ajánlgatják mindig,a kérdezők sokszor bunkók vagy nem is reagálnak semmit.

a válaszokból látszik hogy nem nagyon van itt olyan aki tényleg mindennel képben van,leginkább 10en 20onévesek vannak akik konyítanak kicsit a témához de sok mindent nem tudnak /megjegyzem én is ilyen vagyok/,csak hát kéne ide valami szakértő is úgy lenne az igazi.

ha nincs vezér a kategóriában akkor az nem is tud szerintem normálisan működni.

na mindegy azért még majd ha van kedved válaszold már meg a kérdésemet,ha nem válaszolsz az sem gond.

2013. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
De dirtboy!Nem veszed észre hogy te sem vagy különb?Itt flamelsz,miközben azt bizonygatod hogy mennyire szánalmas ez az egész.Bújj el az eldzsíddel,elég idióta van már ezen az oldalon nem kell több!Mellesleg a kérdező adott egy linket amikből kell választani.Nem tudom hogy azon hány Optimus G-t láttál de én egyet sem.Erről ennyit.
2013. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 dirtboy ***** válasza:

Nem én kezdtem,írtam egy telót aztán te kötöttél bele.

Még jó hogy védem az igazam,szép is lenne ha nem védeném. láttam hogy nincs az oldalon G de attól még miért ne írhatnám le? max nem veszi figyelembe de nem hiszem hogy kötve lenne a kérdező ahoz az oldalhoz.

Sajnálattal látom hogy nem válaszoltál a kérdésemre,biztos meg van az oka.

2013. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!