Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend y300 vélemények?

Huawei Ascend y300 vélemények?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 10:47
 1/3 harcimokus válasza:
viszonylag új név magyarországon de,1 hónapi gondolkodást követően vettem 1et,pozitív dolog az hogy az ár-teljesítmény arányt nagyon jól lőtték be,a másik meg hogy keleti cucc,amik telefonoknál elég jó szokott lenni,teljesítményre is toppon van,kétmagos 1 ghz proci,4giga alap memo,5mpx kamera,wifi hangvezérelt smsek+netböngészés,akár teljes filmeket nézhetsz végig a neten,és még sok pozitívom,ugye androidbol a legfrisseb oprendszert kapta a nem is oan kis telo amit kb 4 hónapja még nem is lehetett venni magyar menüsen,lehet vannak jobbak,de ebbe az árba ijen teljesítménnyel nem hiszem hogy találna az ember.Nekem bevált,és örülök hogy nem xpéria izébizét vettem :D
2013. jún. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 oldpapa ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, azt vettem.
2013. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár napja vettem meg 99 euroért, nagyon tetszik. xperia e készüléket is használok, attól sokkal jobb :)
2013. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!