Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értem a szüleimet. Hogy...

Nem értem a szüleimet. Hogy vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Nem rég bérmálkodtam és sok pénzem összejött és egy telefonra szeretném költeni persze nem mindet kb 50-60 ezer körül. De a szüleim nem engedik meg mert hogy az olcsóbb is jó lenne mert jövőre meg majd nem kell meg újjak jönnek ki stb..de nem tudom őket meggyőzni hogy az olcsó akár hamar elromolhat meg nem lehet annyira kihasználni....én egy 14 éves lány vagyok és szeretnék a saját pénzemből egy jó telefont venni nem egy hadd ne mondjam ki milyet...mit tegyek hogyan győzzem meg őket...??

2013. jún. 13. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Mond meg a szüleidnekhogy már nem vagy három éves és tudsz gazdálkodni a pénzeddel. Ígérd meg nekik, hogy egy év múlva sem akarsz majd ujjat.
2013. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Ha nem szoktad elveszíteni a telefonjaidat akkor szerintem meg tudod őket győzni. Én is pont így voltam ezzel :)

Az meg tény, hogy az olcsóbb 25-30 ezres okostelefonok túl gyengék és hamar tönkremennek / persze van kivétel.

2013. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy 13 éves fiú vagyok,énis sokáig küzdöttem azzal,hogy veheseek a saját pénzemből egy uj telót(Iphone,nem menőzésre)és mondtam,hogy aláirok egy papirt hogy 2 évig nem veszek más telót és igy megengedték,szerintem próbáld igy. :)
2013. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!