Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy hadd vehessek telefont?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nem engedik a szüleim,hogy vegyek egy Sony Ericsson Xperia X8-at. A mostani előtt volt 2 telefonom. Csak a mostani érintőképernyős. (Samsung S5230) Nekem még sosem vettek telefont,mindig a bátyám kapott,és ami neki már nem kellett azt "átpasszolta" nekem. A mostani egy rakat sz*r. Karcos a képernyője,lassú,nem mennek rajta a játékok... Szóval kéne egy új.. VAN RÁ PÉNZEM,de nem engedi anyum. Apum még nem is tudja. Amikor megakartam kérdezni ezt válaszolta: "NEM szó sincs róla,apád úgy se engedné meg!" Nem értem...Még meg se kérdezte. És még amikor 3 éve kutyát akartam akkor egyből ő is belement... Nem merem megkérdezni tőle,hogy miért nem engedi,mert mindig olyan gyorsan felkapja a vizet. Alig tudok vele normálisan beszélgetni. Tudom hogy nem vagyok az a minta gyerek, de 5-ös 4-eseim vannak. Csak az a baj velem,hogy sokat beszélek. Hogy tudnék próbálkozni,hogy megengedje első sorban anyum? Nem értem a bátyám mindig kap. Nem vagyok féltékeny,de egy kicsit talán még is.... Most kapott pénz jogsira is. Kérlek normális válaszokat! U.I.: Bocsánat,ha van benne helyesírási,vagy fogalmazási hiba! ?

2013. jan. 16. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
szépszóval?
2013. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
jó, hogy nem engedi...x8 is pont olyan hulladék, mint a mostanid...egy fokkal jobb, de ugyanúgy szenvedi fogsz az alkalmazásokkal, a fagyás, akadásokkal...szóval jobb, ha elfelejted az x8at.
2013. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
vegyél inkább tipo-t, vagy blade 3-at
2013. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Mit nem értesz a "Kérlek normális válaszokat!" Mondatból?!

2. Válaszoló: Nekem nem játékra kéne igazán, 1-2 játékot raknék fel talán... Facebookozni lenne jó. Nem fényképezgetem magam,szóval arra se használnám. Csak persze még sms-re,hívásra... Sok ismerősömnek van ilyen telefonja és ők is csak facebookoznak,hívnak és sms-eznek és azt mondják,hogy nekik teljesen jól működik.

3. válaszoló: Nekem nem az volt a kérdésem,hogy mi a véleményed a X8-ról..Nekem az,hogy lenne-e valami tanács,hogy,hogy lehetne meglágyítani a szívét anyumnak...


NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRLEK!

2013. jan. 16. 15:37
 5/16 anonim ***** válasza:
második vagyok. akkor is pénzkidobás. de hogy a kérdésre válaszoljak, kérdezd apudat, ha anyud szerint úgy is ő dönt, szerinted meg apud megengedné, akkor nála próbálkozz, max elküld a p*csába...facebook-ozni(gondolom a 0.fb-re gondolsz) a mostani is teljesen megteszi, hidd el játszani ezen se fogsz tudni, mert annyira akadozik, még egy aránylag alap játék is.
2013. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Komolyan azt várod, valaki ajánl valami varázslást, amivel megpuhíthatod az édesanyádat?

Rajtad kívül más nem lesz képes rá. Semmilyen tanáccsal. Az eszedbe sem jutott, hogy pl a bátyáddal beszélj a gondodról?

Vagy édesapáddal?

Ha van pénzed, akkor meg rajta, vegyél egy telefont magadnak.

2013. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
egyszerűen mond meg nekik, h vennél 1et a saját pénzedből...
2013. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ...
2013. jan. 16. 18:02
 9/16 anonim ***** válasza:

nehogy vegyél x8-at régi,elavult,sablontelefon(minden "2." ember kezében azt látom).

bemész telenorhoz mondod, héé passzoljatok ide egy sony xperia tipo-t (25k HUF az ára , megéri,kijelzője akkora kb mint az x8, de modernebb kialakítás,újabb rendszer,hardver,minden gördülékeny rajta, én azért ajánlom elsősorban mert ilyet vettem decemberben és egész jó teló)

2013. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
amit itt leírtál meg mutasd meg anyudnak, olvassa csak el, lehet elfog töprengeni a dolgokon és jobb belátásra lehet majd bírni. az s5230 tényleg trágya teló(mai viszonylatban) nyáron olyanom volt ideiglenesen, de full lassú,alig tölt be a net , stb)
2013. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!