Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4S (iOS 6.1.3. szoftverf...

Iphone4S (iOS 6.1.3. szoftverfrissítés után) aksi, szoftver vagy egyéb hiba?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget, tanácsot kérni iphone-hoz értőktől!? Tegnap előtt frissítettem a szoftvert az iOS6.1.3. ra. Megtörtént a frissítés, viszont mikor újraindult a telefon, be már nem kapcsolt. Azóta azt jelzi, hogy le van merülve. A frissítés közben nem merülhetett le, mert gépre volt dugva. Vártam vele egy 20-25 percet (a géphez csatlakoztatva hagytam), majd átraktam rendes töltőre, de semmi. Próbálkoztam a Home+power-es dologgal, egyszer sikerült mikor gépre csatlakoztattam, bekapcsolt, viszont 1%ot jelzett ki az aksitöltöttség. Amivel egy napig elvoltam. (vártam, hogy teljesen lemerüljön, hátha utána elkezd tölteni) Ezután, bekövetkezett a lemerülés, azonban azóta az istenért sem tudom bekapcsolni. Be vittem ma a T-mobilehoz, mert van rajta biztosítás, azonban kicsit becsapva érzem magam..

2013. jún. 13. 22:23
 1/2 reptoid ***** válasza:

Ha bevitted a T-Mobile-hoz, akkor pontosan mi is a gond? Megpróbálják megcsinálni, ha nem sikerül, kapsz egy újat.

Becsapva érzed magad, mert valami elromlik? Hidd el, a legegyszerűbb dolgok is el tudnak romlani, nemhogy ilyen komplikált szerkezetek. Más különben mi szükség lenne a szervizekre?

2013. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kutyus70 ***** válasza:
...Remélem megoldódott a probléma, de ez szerintem sem becsapás. Ha nem piszkáltad a készüléket, akkor minden további nélkül kijavítják, (főleg, hogy ez nem is hardveres hiba szerintem, hanem szoftveres) de ha nem tudják orvosolni akkor kapsz egy új iPhone 4S-t, aminek még örülhetsz is... (leszámítva az esetleges adatvesztést)
2013. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!