Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy Note 2-t megérné...

A Galaxy Note 2-t megérné nekem elcserélni 1 BlackBerry z10-re?

Figyelt kérdés
Igazából, beleszerettem az új BB UI-ba.. :D Nagyon tetszetős, és a z10 is tetszik. Amúgy talán azért érdekel, mert a játékok, amiket szeretek, azok BB-re is elérhetőek, így pedig nem OS függő az egész.
2013. jún. 15. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem érné meg lecserélni, a note 2 sokkal jobb telefon. A z10 se rossz telo de talán majd eljön az idő amikor a játékoknak amiket szeretsz kevés lesz a z10 hardvere. Én csak az OS miatt nem váltanék egy gyengébb telóra de ez a te döntésed.
2013. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem tudásilag nem gagyibb. Habár csak 2 magos. A rendszerrel viszont várok szerintem, mert még nagyon új, de szép munka a RIM-től ez a készülék.
2013. jún. 15. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem baromságokat írt az előző. Manapság már nem számít annyira a hardver, főleg nem számottevő a különbség ez a kettő között. Nagyon is fontos viszont az operációs rendszer, mert ez nem egy számítógép, amire rá tudsz pakolni akármit. ha egy WP-t veszel, nem azért veszed, mert erősebb mint az S4, hanem mert WP-t akarsz. Az ára nagyjából ugyanannyi, úgyhogy ha tetszik cseréld el, rádásul a Z10 újabb. Viszont ráfizetni biztos ne fizess rá, úgy már nem olyan jó üzlet.
2013. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!