Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért töltik le a csúcskategór...

Miért töltik le a csúcskategóriás telefonok tulajdonosai a párdolláros appokat?

Figyelt kérdés
Ezt sohasem értettem. Ha van pénz százezres okostelefonra, miért a pár száz forintos játékokon, alkalmazásokon "spórolnak" sokan? Egy játék jellemzően olcsóbb, mint egy üveg cola, vagy zacskó snack, és tovább is tart, valamint vélhetően nem azért vesz csúcskészüléket valaki, hogy a háttérképet nézegesse...

2013. jún. 16. 00:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone-om van, most már a 4.-et koptatom! Mindig túlzónak éreztem, hogy megveszek egy méregdrága készüléket és utána ugyanannyit még rá költök az alkalmazásokra, hogy használható legyen. Nyilán a szoftverfejlesztő szempontjából én ingyenélő vagyok, de én alternatív megoldásokat használok erre a célra.
2013. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Na látod,én meg egyáltalán nem költök pénzt programra. Iphonera meg alapból nem mert egy 4.2-es android mellett labdába sem rúghat.Egy 40 ezres kínai mobil lealázza felhasználói élményben,teljesítményben és persze árban.Nem dőlök be a reklámoknak,mert felnőtt ember vagyok.
2013. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
12-es használtál már vagy láttál egyáltalán iPhone-t működés közben?? Én iPhone-osként nem mondom, hogy rossz az android, de, hogy egy 40ezres kínai szutyok alázza, azért az kicsit erős! Nem véletlenül kerül ennyibe és máig a legkiforrottabb használhatóság szempontjából, mondom ezt úgy, hogy elég sok droidos szutyok volt a kezemben és tesztelni tudtam.
2013. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Személy szerint én a munkához szükséges appokat töltöttem le. Másrészről nyelvtanulásra is használom. míg mások zenét bömböltetnek, játszanak, én hanganyagokat hallgatok, jegyzeteket, vagy hasonló tanító appokat lesek, stb. tehát abszolút megéri. Most töltöttem le egy oxford teljes szótárat, kb 7000 ft volt, de így gyorsan megvan minden, amit akarok, így többé nem kell az 1800 oldalas szótárat cipelnem, ha elakadok a munkában. Húztam a fogam, hogy ennyit kiadok érte, de egy könyvesboltban az említett szótár, a legfrissebb, már sokkal több pénzbe kerül. Sokszor amúgy a magyar programok közül az ingyenesek tele vannak reklámmal, bármi ami minőség lenne, már pénzért jön át, de külföldi programok sajnos sokszor jobbak. Kivéve az időjárásos helyzetképes stb alkalmazások.

Szóval mindent összegezve, tudni kell használni a telefont a saját igények szerint. Néha csak (általában) egy kicsi összeget kell kiadni, és pl megment attól hogy bőrig ázz vagy hőgutát kapj, vagy ha külföldön vagy, nem tévedsz el, plusz pontosan eljutsz az adott címhez offline, netalán megnézheted idegenvezető nélkül a legjobb helyeket a legkevesebb kiadással, tudsz tömegközlekedni drága taxik helyett, jó éttermeket választ a te általad kiválasztott szempontok szerint. pl olcsó de specialitásokat kínál stb stb. Az andraoid is jó, de én azt láttam, hogy erősebbek az iphone-ra tervezett appok. (amiket én láttam). ...

mindenki azt szedi ami kell neki.:)

Bocs, ha hosszú voltam.

2013. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

12


"Nem dőlök be a reklámoknak,mert felnőtt ember vagyok."


Szerintem pont azt csináltad, bedőltél az iPhone ellenes propagandának , az adatoknak amiket írnak az Androidos telefonok mellé


Gondolj csak bele , szidod az iPhone-t , úgy ,hogy még ki sem próbáltad :)

2013. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésre válaszolva , én kb 50€ költöttem appokra és azt kell h mondanom h minden cent megérte :)
2013. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kb azért amiért drága kocsikba 2-3ezerért tankolnak a kúton.. Státuszszimbólumnak megveszik ,akár hitelre az eszközt aztán ennyi, utána gagyiznak ,okosba megoldják ,filléreznek. A lényeg ,hogy lássa a környezet nekik "fussa" a menőre. Cifra nyomorúság ,az megy idehaza!
2013. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ingyen fizetőst töltők: akkor ha jól értem, ha nem lehetne warezolni a telefonotokra (mint ahogy Windows Phone-ra sem igazán lehet), akkor másik rendszert használnátok, vagy rákényszerülnétek a vásárlásra?

2013. jún. 17. 23:51
 19/21 anonim ***** válasza:
Én anno a használhatóság miatt döntöttem az iPhone 3g-nél, a megjelenésénél még koránt sem volt akkora hype körülötte, mint mostanában. Olyan teló kellett, amivel tudtam netezni, filmet nézni, zenét hallgatni és volt rajta GPS (nekem fontos). A jailbreak-ről akkor még nem is hallottam. Egy haverom mutatta meg, mi az és, hogy kell megcsinálni. Elég sok plusz lehetőséget adott. Nem csak a warez miatt, nagyon sok pluszt adott a rendszerhez. Nekem személy szerint az IOS7 nagyon nem tetszik. 4s-em van, amit még 1-2 évig bőven szeretnék használni, ha ideje lesz a cserének, megmondom őszintén gondolkodok a váltáson, de ebbe a warez biztos, hogy szerepet fog tölteni.
2013. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nálam szempont a warez.Mobilnál is csak olyat vennék amihez van sok ingyenes cucc. Pl gps-t is olyat vettem ami üres csak be kell tallózni az indítófilet és utólag feltoltam rá az Igo-t és bármikor ingyen frissítem torrentről.

Hidd el a mi kis kelet- európai régiónk bevétele nélkül is vígan és gazdagon megélnek a szoftverfejlesztők!

Ahogy Hollywood-i színészeknek és stúdióknak is annyi pénzük marad amit soha nem tudnak elkölteni ,hiába töltöm le én, és néhány millió ember a filmet torrentről.Nem oszt nem szoroz és nem kell sajnálni őket.

2013. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!