Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek megbízható telefonok?

Ezek megbízható telefonok?

Figyelt kérdés

aTab5

huawei y300

zte blade 3


és melyik a legjobb.



2013. jún. 17. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
más az amikor valaki felhasználó és más az akihez ezek a retkek befutnak 1-1 nap.. a samsungokkal nem kevés baj van mostanság
2013. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
akkor a huawei t veszem
2013. jún. 18. 14:59
 13/15 |Orfeusz| ***** válasza:

Kedves #9.

A Blade 3 ára jelenleg 37000, az S advance 56000. Tehát a "max egy 10es" nem igazán talált.

Az S Advencet a Huawei G510-zel kéne hasonlítgatni, ott már más a helyzet. 2x1GHz proci, 4,5" IPS kijelző, QHD felbontás, andero 203 GPU, 4.1JB. A RAM az egyetlen gyenge pontja, csak 512MB. Ez így 50k alatt kapható.

2013. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen a két maghoz jó az 512ram muhahahaaaa

Árakat nem tudom hol nézted.

Én az advance-t 42-ért vettem két év garival.

G510 720HD filmeket nem visz...? 50.000-ért vicc.

IPS kijelző, oldalról nézheted az akadozó filmeket.

Maradjunk IPS-nél... 1700mah akuhoz? Estig sem bírja, erős használatnál.

Végülis összehasonlítottam. XD

Biztos, hogy jó vétel? Akinek nagy keze van és egy kézzel tud facebookozni, mert másra nem jó. Talán még ping-pong ütőnek.

Gyenge aksi, kevés ram, akadozó film, és játék 50.000-ért.

2013. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Beszéljenek helyettem a tesztek


[link]


[link]


[link]


Azt aláírom, hogy y300 olcsó (igen max egy 10-sel, vaterás arákkal számolok)... de még meg sem próbálja lejátszani a 720HD filmeket. G510 is nehezen birkózik meg vele(általában sehogy, ha mégis felmelegszik, és lemerül a telcsi a film végére... szánalmas). Viszont ez már drágább, vagy egy árban van az advance-val. Akkor minek is vegyem azt? Csak azért mert nagyobb?

Játékok, semmi grafika gyorsító sincs egyikben sem.

IPS technológia zabálja az aksit. Vagy használod a telcsit és estére lemerül. Vagy nem, de akkor minek is kell?

Szóval bármennyire is olcsó, és árhoz képest tényleg jó hardvert kapunk, ami már akkor elavult és lassú volt amikor tervezték. Sima napi használatra talán jók. De ne hasonlítsuk már őket samsunghoz, htchez stb...

Kínai, olcsó, ár/"érték"-ben jók. Ennyi.

Alkatrészben, szervizhálózatban, minőségben (nyikorgó házak, fakó aksizabáló kijelzők, kevés ramok,) messze vannak a többitől.

Szóval még mindig inkább legyen egy kicsit drágább, de akkor tartós is. Tudjak nézni rajta filmet, esetleg játszani rajta, úgy hogy ne azt kelljen lesnem mikor kell töltőre dugni, vagy eldobnom mert égeti a kezem.

Lehetőleg legyen olyan érzésem, hogy nem egy szemüveg tokot tartok a kezemben, hanem faszán összerakott házat.

Samsungnál sajátos, hogy gyári android szar ezt aláírom... viszont egy gyári frissítéssel mindig faszán, és gyorsan megy. Minden sarkon van hozzá kiegészítő. Nem kell várnom míg ide ér kínából 3hét alatt. Sorolhatnám....

2013. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!