Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség Windows Phone...

Mi a különbség Windows Phone és Android között?

Figyelt kérdés
Melyik operációs rendszer teljesít jobban? Windows Phone vagy Android? Nagyon sok rosszat hallok a WP-ről, de hozzá értő, ezzel foglalkozó emberek nem nagyon mondnak róla negatív tulajdonságot, például a letölthető alkalmazások azok fizetősek. Lényegében arra tudnátok e válaszolni, hogy melyik szuperál jobban? Pl. melyiknek több az élettartama, melyiket egyszerűbb kezelni, egy idő után ha van olyan, hogy 'elfárad' (belassul) a készülék, akkor melyik esélyesebb rá, melyiket éri meg jobban választani?

2013. jún. 20. 08:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Látszik, ki ír komolyan véleményt és ki az, aki csak pocskondiázik...

Kérdező: Nekem már lassan fél éve WP-om van, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Minden megvan rajta, ami nekem kell, és folyamatosan találok mindig új appokat, amik hasznosak.

Személy szerint én is egyetértek az előttem szólóval, aki nem akarja buherálni a telefont. Ez amúgy emberfüggő, szeretek buherálni dolgokat, de nem egy telefont (pláne olyat ami garanciális). :)

Az Android elég érzékeny a telefon hardverre. Sok ismerősömnek van olcsó telefonja, amelyekkel mindig van valami bajuk. Rootolni kell, ilyen rom, olyan rom, hogy jól működjön a gyenge telefonon. Természetesen egy prémium kategóriás készülék szép, minden földi jó van benne, de ezeket nagyon hype-olják. iPhone, Galaxy S3-4, Lumia920, hát akinek ezekre van lóvéja, az valószínűleg nem fog panaszkodni a rendszerére...


Nálam úgy nézett ki a dolog, hogy bementem a szolgáltatóhoz, és körülnéztem mik vannak - szigorúan nem akartam androidot venni, de nem azért mert rossz lenne (mert nagyon is jó), hanem mert szimplán nekem nem tetszik. Így hát mutattak egy lumia610-est, kipróbáltam, és megtetszett. Ez egy régebbi tipus, de jó ára volt, úgyhogy kb 10 perc elég volt dönteni. Merőben más a kezelőfelület, és én felhasználói szemmel nézem a telefont, nem fejlesztőként. :) Nekem bejött.


Úgy gondolom nem fogsz csalódni, ha ezt választod.

2013. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2013. júl. 5. 13:53
 23/28 trevis3991 válasza:
Szia, mit választottál végül? Nem tudom ki, hogy van vele de én a BB-t is ajánlanám, nekem bevált, gondtalanul fut a rendszer, nem omlik össze, megbízható, alkalmazásokkal is minden rendben van. Androidról igazából sok mindent nem tudok, mert sose volt androidos telefonom, de így külsősként csak annyit látok, hogy jó meg jó, de aztán mégsem jó :D szerintem ez divatból megy csak, nem a minőség hanem a trend számít, erre szoktam azt mondani hogy "Aki követi a nyájat, az csak sok segget lát" :D Na, de mivel sosem volt ilyen telefonom, nem is akarok megsérteni senkit, ízlések és pofonok, kinek mi jön be.
2014. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Szia trevis3991!


Windows Phone-t választottam, mivel ismerősöm android párti, mégis 4-5 havonta vagy szerviz, vagy csere. Jelenleg neki galaxy s3 van tudtommal, ami 2 óra használat forró lesz és lefagy, amivel csak annyit tud kezdeni, hogy kiveszi, -és visszateszi az akksit.

Ez csak egy példa a sok közül, de nekem eddig a Windows Phone tökéletesen bejött. Nem fagy, nem lassul, nem melegszik. Nincs vele eddig semmi problémám immáron fél éve. :)

2014. jún. 17. 02:33
 25/28 anonim ***** válasza:

Helló,

És melyik Windows Phone-ra esett a választásod? :D

2014. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Szia!


Nokia Lumia 620 lett. Bőven túlszárnyalja azt, amire nekem szükségem lenne, de kb. fél éve semmi baj nem volt még vele.

2014. jún. 19. 02:50
 27/28 anonim válasza:

Sziasztok!

Kicsit off, bocsánat.

Sok hozzáértőtől kérdezném, csak netezésre(játék,zene nem)gyors, egyszerű kezelhetőségű, jól látható-olvasható (nagy betűk)hosszútávra megbízható készüléket keresek. Melyik típust ajánljátok?

2015. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az off-ra...) neked az IPhone SE, vagy 6-7.
2017. okt. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!