Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Sola...

Sony Ericsson Xperia Sola vélemények?

Figyelt kérdés

Mik az előnyei és a hátrányai?

Főleg ezekhez használnám:

-Telefonálás (Alap, jó a hang minősége telefonálás közbe, nincsenek gondok?)

-Zenehallgatás (Hangos, tiszta a hang?)

-Fényképezés, videózás (Jó minőségű képet, videót csinál?)

-Kint léthez (Nem árt, ha bírja a strapát, sokat vagyok kint, törékeny, könnyen kopik?)



2013. jún. 25. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Telefonálásra az összes többi sony telefonhoz hasonlóan, alkalmatlan. Ha ICS (4.0 -ás android) fölötti verziót használsz, akkor másodpercekbe telik, míg megjelenik a hívásfogadás csúszka. Ha azt elhúztam, ugyan él már a vonal, de én nem halok semmit, és akivel beszélek sem hall semmit (JB -n esetében a hívó fél ilyenkor hallja a telefonod csengőhangját). Pár másodperc "hallózás" után, tudtok rendesen beszélni. Már ha nem utcán vagy, mert nem túl hangos a hangszórója.

Zenehallgatásra alkalmas, lenne, ha ics -en nem akadna a hang. A minőséggel baj nincs.

Fényképei rondák, a fehér képes akkor is kiégni, mikor nincs is fény a képen... A vidóban meg iylen hülye hullámzás van. Durva dolog, egyszer látnod kell.

Az alsó kupakja puha műanyag, ha arra ráesik, biztosan lesz benne egy pukli. A kijelzője elég jól bírja, a gyárilag rajta lévő fólia pedig kiváló. A kijelző annak ellenére sem tört be, hogy ököllel szoktam ütni (van mikor elég erősen), mikor lefagy, beakad, megakad.

Legszívesebben dobnám ki a ***** de köt a szerződés... Többet én sony -t nem veszek. Az ericsson idejében jobbak voltak, de a 2011 -es xperiák ICS frissítéssel is felhúztak.

2013. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, kössz a választ! Az nem lehet, hogy használtan vetted, és csak neked ilyen? Haveromnál is ez volt régivel, használtan vett telefont, és voltak hibái, most vett egy ugyanolyan újat, és hibátlan. Mások véleményét is várom.
2013. jún. 25. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint írtam, köt a szerződés. Szóval nem, nem használtan vettem. Telenornál, 2 évre. Életem egyik legrosszabb döntése.
2013. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oh, értem. :/

Azért kérdeztem vissza, mert egy másik kérdésnél mindenki dicsérte a telefont, de senki se írta, hogy miért, engem meg az érdekelt.

2013. jún. 25. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Néz be a mobile arena teszt fórumára, és ott kérdezd meg.
2013. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!