Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik nyelvet válasszam?...

Melyik nyelvet válasszam? (részletek lent)

Figyelt kérdés
8-adikos lány vagyok és gimnáziumban németet szeretnék tanulni. Kinéztem magamnak egy nagyon erős iskolát de a szüleim azon a véleményen vannak, hogy mivel ott a francia nyelv erősebb, menjek arra a szakra... Mit ajánlotok? Minek venném több hasznát az életben, ha utazással kapcsolatos munkát választanék? Nyugodtan jöhetnek mindenféle válaszok, majd próbálom kiszűrni a nekem szükséges információt. Előre is köszi <3 :)
2013. jan. 13. 13:52
 1/4 anonim válasza:

A leghasznosabb egyértelmüen az angol, utána a német.

Egyéb nyelvet szvsz csak akkor érdemes tanulni, ha a fenti kettőből legalább az egyiket tudod

2013. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is gimnáziumban két idegen nyelv van. És mit tanultál eddig? Ha eközül a kettő közül kell választani, én a németet hasznosabbnak gondolom, ugye Ausztria, Németország, Svájc. De ha te kifejezetten francia nyelvterületre készülsz, akkor jól jön a francia.
2013. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joshy Ca$h ***** válasza:
Francia az szerintem nehezebb mint a német, meg a németet többen is beszélik.
2013. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindkét nyelven tudok, mindkettőt szeretem. Szerintem neked kell eldöntened, hogy melyiken szeretnél tanulni, melyik érdekel :)
2013. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!