Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék! Milyen...

Segítséget kérnék! Milyen havidíjas előfizetést válasszak? (T-mobile)

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni egy telefont a T-mobilenál, részletre.

Ezt csak úgy lehet megoldani, ha előfizetős leszek. (Eddig domino-s voltam.)

Már napok óta böngészem a T-mobile honlapját, hogy melyik lenne a legkedvezőbb. (Nem engedhetünk meg horribilis összegeket a havidíjra).


Többet is kinéztem, de nem igazán tudok eligazodni rajta, ebben kérnék segítséget:

-Like 50 (havidíja 1790 ft), ezzel az a baj, hogy csak főiskolások, egyetemisták számára elérhető érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvánnyal.

-Fun Aranytárskártya (havidíja 1725 ft), ezt meg csak arany vagy platina kedvezményjogosultsági szinttel rendelkező havidíjas előfizetők igényelhetik.

-Eco XS (havidíja 1950 ft), itt pedig az internetet nézve napi díj van, ami 195 Ft.


Igazából csak annyit szeretnék, hogy ne legyen túl drága, és tudjak internetezni vele. :/

Előre is köszi a normális válaszokért!


2013. jún. 26. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van benne igazság amit írsz. Igazából a bibi ott van,hogy a kérdező nem akar sokat fizetni havidíjra. Csak ott a gond,hogy minél kisebb csomaggal venné meg,annál több lenne a törlesztő. Ha csúcstelefont akar venni,akkor számolnia kell ezekkel a költségekkel.
2013. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdemes bemenni és megkérdezni,de több mint valószínű,hogy csak a felsorolt díjcsomagokkal lehet megvásárolni. De inkább kérdezz rá mindenre,hátha van valami kis kapu.
2013. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most néztem ki a Go!Net M csomagot.

Amikor viszont ott járok, hogy ki kellene választani a díjcsomagot, ezt nem ajánlja fel


Mert a Gonet csomagok csak "kiegészítő" csomagok. Csak netet tartalmaz. Simán netes csomaggal nem lehet venni telefont.

2013. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen,azóta már rájöttem,köszönöm. :)
2013. jún. 28. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!