Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most kapok S3-mat a már ciki?

Ha most kapok S3-mat a már ciki?

Figyelt kérdés
A szüleim venni akarnak nekem egy új mobilt. S3-mat akarnak venni.Az ugye egy elég régi telefon (tavaly nyári). És mivel ugye tavalyi az nem ciki ha azt kapok???
2013. jún. 28. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De. Nagyon ciki. Almás teló kell neked. Az már nem ciki.
2013. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetro ***** válasza:
100%
neked nem telefon kéne ennyi idősen, hanem g.i.joe
2013. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te dolgoznál érte akkor rájönnél mennyire ciki öcsém!!! Én egy Nokia 6300-al járkálok ami 5 éves! Szted az már vérciki? Az a szar, h nem tudod értékelni a dolgokat barátom! NINCS ÉRTÉKRENDED MERT ANYÁDÉK MINDENT MEGADTAK!!! Nem az irígység szól belőlem, mert simán meg tudnám venni bármelyik legújabb okostelót,(akár többet is) csak az ÉRTÉKREND szólalt meg. Más annak a szarnak az árából 2 hónapig él a családjával, Neked meg CIKI ?????
2013. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esküszöm.... Most legszívesebben akkora pofont lekevernék b****meg, hogy a fejed leszakadna. Hallod, fél évig gyűjtöttem a szerény kis ösztöndíjamból egy kib****tt Galaxy Ace 2-re ami 50k volt. Örültem mint majom a farkának amikor megvettem, megbecsülöm. Ha ÉN egy Galaxy S3-at KAPNÉK a szüleimtől, az tuti k**va isten a jó Istennek megköszönném vagy 100x, szüleimnek meg 1000000000x. Erre te kirakod ezt a hülye kérdést h "ciki az S3" "szüleim ezt tervezik venni". Nah hallod, apád lennék költőpénzt nem adnék neked az is 10000% biztos.. Istenem hova tart ez a világ....
2013. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora s*gg vagy!!! Mér lenne egy olyan telefon ciki ami még mindig 134000 Ft normális vagy? Másnak ez 2 havi füzetése! Én ballagásomra kaptam egy S3 LTE-t eszembe se jutott hogy ciki győztem hatvanmilloszor megköszönni apáméknak. De tudod mit kérjél s4-et azzal biztos rajoskodhatsz te. Kiváncsi lennék ha apuci nem tolja a pénzét a se*ged alá mennyit érnél? Segitek Lóf***t se!!!
2013. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Apád faszát az ciki... Hova tart ez a világ istenem... Mennyi hülye van... Tudod mi a régi telefon? A nokia 5110 az már régi!!!
2013. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem most akaszd fel magad, úgyse fogsz hiányozni senkinek, szüleid meg legalább megsprórolnak 100ezret
2013. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fiu vagy vagy lány?
2013. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En 2014-ben nokia 3310-et hasznalok .Nem azert mert jobbra nem tellik hanem mert amire hasznalom arra tokeletes . Te meg olyan vagy mint a tini 99%-a anyuci apuci eltart. Menjel dolgozz meg mindenert en is azt teszem 18 eves srac vagyok.
2014. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!