Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s vagy samsung galaxy...

Iphone 4s vagy samsung galaxy s3? melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés
iphonenak kisebb a kepernyoje,de jo minosegu,gyorsabb,szebb maga a telefon,s3 nagy kepernyo,akad,tobb minden van ra...uzemidejuk mennyi?nekem s3 asom van 2 nap atlagosan,iphonenal?van tobb mint 2 nap?

2013. júl. 1. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9: Vicces vagy, még hogy én samsung fan xD

Megjegyezném hogy xperiám van másrészt meg egyáltalán nem vagyok nagy kedvelôje a márkának de akinek van egy kis esze vagy valamennyire is ért a telókhoz az az S3-at válassza.

"A márkája is százszor jobb mint a samsung"

Nem értem hogy az iPhone vagy az apple miért is lenne jobb vagy nagyobb márka mint a samsung, szerintem ez egyáltalán nincs így. Az apple és a samsung már évek óta rivalizálnak és perelgetik egymást, és mindkettô jó telókat adnak ki a felsôbb kategóriában.

" bővíthető,bármilyen kártya jó bele,szebb,okosabb,több minden mentett dolog van rajta,memória,fényképező,mega pix...."

Az ájfon mióta bôvíthatô meg hogy érted hogy bármilyen kártya jó bele, látom hozzáértés megvan :-).

A szépség relatív, okosságban meg mindkettô okosteló de mint ahogy ezt leírtuk az s3 jobb tehát ilyen szempontból mondhatjuk rá h okosabb. Fényképezôben meg mind2 8 megpixeles.

" IPHONE a márka :) Nekem is az van :) "

Ebbôl meg leszűrhetô hogy az #5-ös egy ájfon fan (a helyesírásról meg ne is beszéljünk).

Honnan tudod h a kérdezô nem kell válasszon? Lehet hogy lehetôsége nyílt lecserélni az s3-at, nademind1 ebbe onkább ne menjünk bele, amíg nem tudunk biztosat. Én leírtam mit választanék az 5-ös is leírta bár a te logikád szerint ô sem kell hogy válasszon mert már ájfonja van, de csak azért ajánlani azt mert neki az van miközben a másik teló a jobb, sztem hülyeség. Magamat minôsítem :-) .

Bocs a hosszú válaszért.

2013. júl. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

*bõvíthEtô

*Inkább

Elírtam.

2013. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Iphone 4s
2013. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Galaxy S3
2013. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!