Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 vagy 620?

Nokia Lumia 520 vagy 620?

Figyelt kérdés
pozitívumokat illetve negatívumokat írjatok a készülékekkel kapcsolatban, illetve hogy melyik éri meg jobban.. az 520on nincs vaku, se előlapi kamera, de viszont jobb a képernyője illetve nagyobb, és a formája is jobban bejön. a 620nak viszont van vakuja, előlapi kamerája, csak 0,2 inchel kisebb és kicsit bumfordi az alakja. melyik legyen a kettő közül?

2013. júl. 3. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

mást én sem tudok rájuk mondani. hardverileg azonos a kettő, a különbség a méret a forma és a kijelző (IPS vs LCD Super Clear v micsoda) meg v 10-15k-val drágább a 620 .

Ha neked elengedhetetlen a vaku és előlapi kamera akkor a 620-at vedd és próbálj megbarátkozni a szappan alakú külsejével. Ha nem feltétlen kell vaku és előlapi kamera akkor az 520 simán jó. Lehet én is 520-ast fogok kapni majd.

2013. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyszer lemondok a vakuról és az előlapi kameráról, utána 5 perc múlva meg megint kell.. és ezek a dolgok húznak ugye a 620 felé, az 520 viszont sokkal szebb és jobb a kijelzője.. nem tudom.. a 620 külsejét meg lehet szokni? nem túl kicsi a 3,8? (mondjuk a 4"hez képest nem nagy eltérés, de hát kitudja..)
2013. júl. 3. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Lumia 620-nak kicsit kisebb a kijelzője de szebb képe van mint az 520-nak, van vaku, előlapi kamera NFC, viszont ő az egyetlen WP8-as Nokia telefon amiben nem lesz majd rádió. A Lumia 520 kinézettre sokkal szebb, de számomra az equalizer hiánya a legfájóbb pont.
2013. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor érdemesebb megvennem a 620-at?
2013. júl. 4. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igazából neked kell tudnod hogy megéri-e a felárat. Nekem 620-am van, én is bajban lennék ha most kéne választanom, még jó hogy amikor vettem akkor még nem volt 520. :D
2013. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is pont eközött a két telefon dilemmájában vagyok. Rengeteget olvasgattam róluk, de a 620 mellett döntöttem. Igaz, hogy kisebb egy picikét a kijelzője, de ezáltal élesebb képet is ad az 520nál. A vaku hátul pedig jól jön.


Jövőhéten megyek megvenni a 620at.

2013. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én ma vettem volna meg, csak mivel kisvárosban élek, ezért persze hogy nem volt.. se 520, se 620.. remek..mondhatom.:S:S:S
2013. júl. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!