Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tanúsítványok telepítése mobilra?

Tanúsítványok telepítése mobilra?

Figyelt kérdés
Egy Nokia 3120c ről van szó, és sajnos eltűnt minden certifikációm. Kerestem oldalakat, majd mindent úgy csináltam ahogy mondják, de hiába akartam letölteni a .cer fájlokat, nem ismerte fel a teló, így ext fájlban mentette őket, amit később nem tudott megnyitni. Átírtam Nokia PC Suite val, de úgy sem ismerte fel. Újratelepítettem az egész telefont, vagy hogy is mondjam, frissítettem a szoftvert, de semmi változás. Van 29 certifikációm, de egyik sem az alkalmazásokra. És a beállításokat sem tudom módosítani. Hogyan kell certifikációt telepíteni rá?
2013. júl. 4. 08:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!