Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPod Touch 5G-nek van...

Az iPod Touch 5G-nek van olyan jó a kijelzője, mint az iPhone 5-nek? Esetleg valamiben visszalépés az iPhone 5-höz képest? Hardverileg 1 iPhone 4S, de van valami hátránya? Ha most megvenném, akkor meddig lenne jó?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
kijelzője az ugyanolyan, mint az i5-nek. szerintem 2-3 évig még biztos elegendő lesz a hardver benne. de inkább 2.
2013. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xKakashix ***** válasza:

Van hátránya, nem tudsz vele telefonálni xD

Amúgy meg visszalépés az iPhone 5-höz képest?

Ne keverd a kettőt, az iPhone 5 jóval erősebb hardverilag mint az iPod touch 5g.

Szerintem simán megéri, ez az egy apple termék van amit megvennék. :)

2013. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A telefonáláson kívül gondoltam. :D

Amúgy meg úgyis lesz hozzá majd olyan kiegészítő, amivel lehet telefonálni, ez volt az iPod Toucg 4G esetében is.

Tudom, hogy erősebb, mert írtam is, hogy az iPod Touch 5, az olyan mint a 4S hardverileg, csak a kijelző érdekelt, mert anno az előző iPod-nál eljátszották, hogy ugyanolyan felbontású kijelzőt tettek bele, de gyengébb volt, mint ami az iPhone-ban volt, gondolok itt a betekintési szögre.

2013. júl. 12. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!