Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi az esélye hogy a...

Mennyi az esélye hogy a beázott telefon helyrejön?

Figyelt kérdés

Vizbe esett a telefon,-tegnap kora délután- tudom hogy ilyenkor azonnal szét kell szedni és ki kell kapcsolni, ezt meg is tettem , bár lehet h lehettem volna gyorsabb.. :O


Elöször halkan hallottam vele, aztán a töltöre nem reagált. Ezek a funkciók hamar helyrejöttek.


Viszont lett egy nagy fekete folt a képernyön. Az vajon elmúlik? Szárítottam, de muszáj bekapcsolnom céges telefon és keresnek rajta.. Sajnos nem tudom SIM-et átrakni más telefonba a kártya Telenoros, nekem meg csak Voda-s cserekészülékem van, ami nincs használatban..


Hallottam az ultrahangos tisztításról is h esetleg segíthet, de szervízbe leghamarabb csak pénteken tudom vinni a telefont.. Az késö??


Köszi elöre is a válaszokat.



2013. júl. 10. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de van itt kb. ötezer kérdés és azok alapján ilyenkor nem szabad visszarakni, itt teszitek tönkre a telefont! Hagyni kell a napon száradni egy-két napig!
2013. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, úgy értem, nem szabad az akkumulátort visszarakni és bekapcsolni
2013. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És igen, megértettem, hogy céges telefon, de akkor a SIM-kártyát rakd át másik telefonba
2013. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

próbálok szerezni másik telefont csak még nem sikerült..


AMeglevö Voda-s telóba meg hálózati zár miatt nem használható a SIM..

2013. júl. 10. 07:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy használod hogy nincs kiszáradva rendesen akkor minimálisak az esélyek hogy helyre jön,hisz még ha ki is száritod se biztos ,hogy jó lesz.
2013. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A feket folt egyre kisebb viszont fehér csíkos lett a képernyő.:(
2013. júl. 10. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
akkut kivetted és fehér?hmm Figyelj!ismerősöm megusztatta telefonját a balcsiban es 2 hét száradás utan bekapcsolta es hibátlanul ment:D ez történt 1 éve egy androidos csodával (nem szabad zarlatossa tenni)amit o nem rontott el.Nekem a régi telefonom ázott be,zarlatossa is tettem de azon ügye nincs oprendszer ami torlodhetne szoval most is megy!nemrég a psp-m ázott be (nemirom le hogyan) és 1 hónapig hozza nem nyúltam es működik hibátlanul.amugy lumia920-am van es eszem ága a sincs bevizezni erre vigyázok mint a szemem fényére:Dszoval ha nem tetted zarlatossa és fő alkatrészek nem sérülnek vagy oxidálódnak az alaplapon akkor nemnagygáz,remélem menni fog:)
2013. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!