Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok?

Milyen okostelefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval 15/L vagyok. Lényeg, hogy okos legyen, tudjak wifizni, szép fényképet csináljon, 50 000 Forintot meghaladhatja, de 60-70E-t már ne lépje túl. Tudjam használni a viber, (esetleg a kik, talk..) skype, facebbok, youtube ill. instagram,dropbox képszerkesztő alkalmazásokat.

Ne legyen csúnya (bár ez szubjektív, de ne legyen túlságosan fiús...), ne csak feketében lehessen kapni, szeretem a Qwerty+érintőképernyő megoldást, de az a baj, hogy ezt valamiért Magyarországon (vagy nemcsak itt?) nem igazán populáris... De kinézetre a samsung galaxy ace 2 is bejön...

Persze tudom nemigen van tökéletes telefon számomra (nehéz eset vagyok:D), így nembaj, ha nincs meg az összes "elvárás" a telefonokban amiket ajánlatok, de úgy nagyjából "törekedjen" rá. Várok minél több telefont! Előre is köszi!

U.I: Ha esetleg valamit hülyén írtam volna le, elnézést, nem nagyon értek a "szakkifejezésekhez":)


2013. júl. 10. 13:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szolgáltatónál vennéd vagy függetlenül?
2013. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, és elég szétszórt vagyok néha, ezért naplóból és noteszből néha ki se látszok:). Viszont jó lenne, ha telefonon, valami jó kis jegyzetes, naptáras, naplós applikáció, alkalmazás, vagy nemtudommi' elérhető lenne :D.
2013. júl. 10. 13:26
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha szolgáltató, akkor vodafone, de ha nincs olyan a szolgáltatónál, akkor megbeszélhetem a szüleimmel a függetlent is akár :). De elsősorban igen szolgáltató, 70-es.
2013. júl. 10. 13:28
 4/13 amcsih ***** válasza:
BlackBerry 9790 Bold
2013. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Beszéltem a szülőkkel, és azt mondták, hogy szolgáltatónál vesszük meg :/.

Amcsih! Ahhh, ez nagyon tetszik, bár nem tudom, hogy van-e még a szolgáltatónál :(.

2013. júl. 10. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Xperia P/S.

Amúgy nem qwerty-s, de mindenre jó, a jegyzet része az, ami gáz, vagyis sima jegyzet elérhető rá, amúgy a Galaxy Note 1 van még, ami 60-70ezer használtan, de az jegyzetelni tökéletes.

2013. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ! :)

Nem baj, ha nem Qwerty, csak mondtam, hogy az előnyben van nálam. Igazából a jegyzetelős dologról annyit, hogy nem úgy értettem, hogy alapból legyen rajta a telefonon, hanem akár le is lehessen rá tölteni, csak elérhető legyen. Érted:D? Pl.: ha androidos a telefon, akkor biztos, hogy jó, mert tudok olyan androidos alkalmazást, ami nekem megfelel. De pl.: nem tudom, h van-e ugyanolyan applikáció pl. IOS-en... Csak ezért mondtam.

Úúú! A Note is nagyon-nagyon tetszik, talán jobban, mint a Blackberry, de használtba tuti nem mennek bele anyuék.

Xperiát megnéztem külsőre, a helyzet az, hogy nem tetszik :(. De azért még átnézem mit tud, vagy hogy néz ki esetleg tokban :D.

2013. júl. 10. 16:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Írjatok mééég, lécci!:)
2013. júl. 10. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Samsung a tökéletes választás. Mindegyik telefon jól működik, ha megfelelően használod. Az okostelefont te teszed okossá a rá töltött appokkal a Play áruházból. Még egy javaslat: a telefonok többsége olcsóbb, ha interneten rendeled meg kártya függetlenül. Itt tudsz válogatni:

[link]

2013. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de fentebb említettem már, hogy a szüleim nem mennek bele a függetlenbe, csak szolgáltatónál vásárolunk.

Ami a Samsungot és minőségét illeti, volt már "dolgom" ilyen telefonnal, én nem hiszek abban, hogy az x márka jó, az y meg nem... Samsungnak is vannak jó és rossz telefonjai, úgy ahogy a Nokiának is. Ismerősömnek Samsung note van, nagyszerű telefon (sajnos számomra ez drága...), nekem az ezelőtti telefonom volt Samsung, de fél év után fokozatosan ment tönkre.

Esetleg valamilyen pontos típus, kb. 50 000e körül?

2013. júl. 11. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!