Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen drága még mindig...

Miért ilyen drága még mindig az iPhone 5?

Figyelt kérdés
Mindjárt egy éves teló és drágább mint a galaxy s4 ami sokkal újjabb és jobb is. Tudod hogy az Apple túlárazza a termékeit de akkoris.....sokkal olcsóbb kellene legyen.
2013. júl. 13. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
időtállóbb,tovább marad támogatott,sokkal stabilabb optimalizáltabb rendszer. ez nem mentség, de ez mind igaz az iphone-okra.
2013. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
mert ha az iBuz!k így is megveszik, akkor hülyék lennének a boltok árat csökkenteni.
2013. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Ezt már megszokhattuk az almától.Amíg árulják a telóikat addig mindig hatszorosan túl lesz árazva.De az agymosott birkák így is megveszik,nem baj hogy feleannyiért 10x jobb androidos telót lehet kapni....
2013. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 reptoid ***** válasza:
54%

Mert a vállalatok nem jótékonysági szervezetek. Az a feladatuk, azért hozták őket létre, hogy minél több pénzt termeljenek.


Hidd el, ekkora hatalmas vállalatoknál nem hülye emberek vannak. Kiszámolták, így fogja nekik a legtöbb nyereséget termelni. Lehet adhatnák olcsóbban is, ahogy öregszik, de biztosan úgy látják, nem termelne akkora nyereséget, hogy megérje. Ha pedig az új modell nem annyival jobb, akkor simán bezavarhat annak is az értékesítésébe.


Ha neked is lenne egy céged, te úgy próbálnád szervezni a dolgokat, hogy minél több pénzt szerezz be belőle. Van olyan, hogy valamit túláraznak. Az iPhone-ok nem azok. Akkor túlárazott valami, ha olyan áron kínálják, amivel megbukik. Az iPhone-ok mindent csinálnak, csak ez utóbbit nem.

2013. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hármaska, mondj egy 10x jobb androidos telót :) mondj egy androidos telót, ami minimum 6 évig zavartalanul működik. Ugye, hogy nem megy?:) Én nem vagyok iB*zi, vagyis nem voltam, nekem is androidom van, és nekem sincs pénzem. De most minden pénzemet félreteszem, egész nyáron azért dogozom, hogy karácsony után tudjak venni egy iPhone 5-öt. És hogy miért pont azt? A kamerája szuper, lehet hozzá tök jó lencséket venni, ebayen 1600Ft-ért (3 féle lencse)amivel profi fotógéppé válik, mégsem akkora mind a galaxy S4, hogy bele se fér a zsebembe, nem szar akadós android rendszer (amit volt alkalmam 2 évig és amíg nem váltok, még tovább megtapasztalni), legalább 6-7 évig nem kell új telót venni, ami idő alatt androidból 3-4 db-ot vehetek, szóval máris több pénzt adtam ki, ha androidot választok..


Összességében engem minden az iPhone 5 felé húz, és az ára is azért ennyi, mert nem zsákbamacska van a dobozba, hanem baromira időtálló, minőségi telefon. Még a 3G is legalább 5-6 évig bírja, pedig az aztán tényleg szär egy teló (most már)

2013. júl. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy megsúgom utolsó hogy egy Galaxy S4-et vagy egy HTC One-t is használhatsz zavartalanul több évig;)Egy kicsit le vagy maradva android terén.Amiről te beszélsz hogy akadozik meg fagy az még a 2.1 2.2 idején volt.De jó reggelt már a 4.2.2-nél tartunk,ezek pedig gyakorlatilag képtelenek a megakadásra.De te nyugodtan adj ki egy 2012-es iPhone 5-ért jóval többet mint én az idei csúcsgépért aminek a nyomában nem fog érni egy iFos se.De hát nem ér gürizek érte....
2013. júl. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem csak akadásról van szó, hanem maga a készülék se fogja 5-6 évig bírni :) nem úgy mint egy iphone. Inkább veszek egy új iPhone 5öt 150 ért mint egy HTC-t 100-ért és utána minden második évben újra megvegyek valami hasonló készüléket..


És ne már, hogy ha valaki kiad egy 100ezes telóra, akkor azt az 50 ezret ne tudja már kiadni azért, hogy 2-3x hosszabb élettartama legyen a készüléknek.


Én a minőséget nézem, majd az árat, majd megint a minőséget, majd összehasonlítom, és így jöttem rá, hogy az iPhone a nyerő.


Azt meg pláne nem értem, hogy miért iFos ahogy írtad, mivel kétlem hogy tudnál olyat mondani, amitől fos lenne (persze az nem annyira jó, hogy nem lehet bővíteni, de azért kapható nagy méretekben is)

2013. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!