Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 vélemények?

Nokia Lumia 925 vélemények?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos a jobb kamera és nem probléma a nagyobb súly akkor a Lumia 920-at ajánlom, jóval olcsóbb, és szinte ugyanaz a két telefon. Jó telefon a 925 is de elég drága.
2013. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont sokat számít ez a 2 nálam. A 920 hihetetlenül nehéz, a 925 meg több mindenben is jobb szerintem. Kamera nem számít viszont.
2013. júl. 19. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindennapi használatba nem fog feltűnni a súlya, csak ha másik telefonéhoz hasonlítod, én nem találtam olyan különbséget amik megérik a magas felárat. Viszont ha ezek olyan funkciók amik neked kellenek és nem tudnád megszokni a 920 súlyát akkor viszont ajánlom, mert korrekt telefon csak még most drága.
2013. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nem nézzük most az árat, jobb telefon?
2013. júl. 19. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a kamera jobb.
2013. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg a méretek, és a súly, és az aksi :D
2013. júl. 19. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Az akksi ugyanakkora mint a 920-ban, papíron tovább bírja de nem tenném rá a nyakamat hogy így is van. A méretek meg a súly nem számít, az szubjektív hogy ki mit szeret.
2013. júl. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Horváth Kristóf válasza:

Én két hete vettem egyet.

Részletezném:

szoftver:ngyon gyors és megbízhatóbbnak bizonyult mint az androidos készülékeim bármelyike.Nagatívum, h nincs rá sok app, de készülnek még.Hiányoltam a rendes fájlkezelőt, a hangerőszabályozást az ébresztőn, a készülék bt neve megváltoztatását,pörgös szoftver, nekem bejött.

Külső:Iszonyúan csúszik,a hátlapja elkezdett ropogni 2hét után,a fémkeret kb annyi, h alig 20centirol leesett egy csempére, és lejött...ill letörött, nem erövel, csak a gravitácio huzta le 20centirol.A gorilla glass kijelző sem karcálló, beraktam a zsebembe, hozzáért a cippzár épp h csak és karcos lett.A bekapcsológomb nyomáspontja tré nekem, tulságosan be van süllyedve.

Akksi:sosem meritettem le, csdak heti egyzer de akkor fullra, most reggel 6kor leszedtem a töltőről, másnap reggelig,78%-on volt, folyamatos mobiladattal,akksija jó, csak okoskodni kell, sokfélét kikapcsolni, pl a folyamatosan lezárt háttérnél a világitó órát, de van a Battery progi ott van vagy 16tipp.

Összegzés: én csalódtam benne, az összeszerelésén, nagyon okos és gyors, de nem ajánlom.Barátnőm samsung galaxy s4-e masszívabb.Kérdésed van, irj nyugodtan.

2014. febr. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!