Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tud a galaxy s3 amit az...

Mit tud a galaxy s3 amit az iphone 4s nem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 23:55
1 2
 1/19 Osynho ***** válasza:
30%
Erősebb hardver, nagyobb méretű és nagyobb felbontású kijelző, android operációs rendszer.
2013. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Tegyed fel fordítva a kérdést, úgy könnyebb válaszolni. (mert kevesebbet kell írni)
2013. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
akkor mit tud az iphone 4s amit a galaxy s3 nem?:D
2013. júl. 20. 00:23
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Eredeti kèrdèsre válaszolva: öö öö nagyon semmit

Az S voice kifejezetten röhejes, hogy másolja a Sirit (persze az se olyan hű de nagy szám)

A kulcsszó az optimalizáció, nem a 4 processzormag, meg az 1 GB RAM. (azért mind a kettő gyors telefon)

A Galaxy S3 telefonom nyilván nagyobb èlmènyt nyújt a filmnèzès, nagyobb kijelző, fényesebb, AMOLED technológia, szóval azért valamiben mégiscsak jobb

Az iPhone nyilván minőségibb, jobb kézben tartani, de ez nem mindenkinek prioritás

2013. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4%

Miert jobb egy ajfont kezben tartani?

Mert van rajta egy ezust alma? Mert abban a teloban azt fizeted meg.Pedig nem tud valami sokat.

2013. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Osynho ***** válasza:
89%
Azért jobb (mint ahogy minden, nem pet palackból készült telefon, tehát ez nem csaj iphone-ra vonatkozik), mert minőségérzetet ad. Kifizetsz egy rakás pénzt és szeretnéd érezni, hogy egyben van a cucc. Szerintem az emberek többsége nem venne pl 20 milliós autót, ha full műanyag lenne a beltér.
2013. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%

Azt értem, de a belseje az nagyon elavult az S3-hoz képest.

De az iphone 5 meg az s4 se egy kategória. az iphone 5 inkább s3-al versenyzik

2013. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Meg nyilván aki annyiért vesz kocsit, az a luxus-t akarja, műanyag belsejű Audi-t meg BMW-t nem venne senki 5milla felett :D
2013. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mennyi mindent összehord...


Fogtál iPhone-t a kezedben? Melyik jobb, a minőségi, szálcsiszolt fémet, alumíniumborítást, üveget tartani a kezedben, vagy a hajlítható (!) műanyagot? És ezt nem mondtam volna ilyen sarkítva, ha nem csak ideböfögöd, hogy 'almaaa'


Mi az hogy hardveresen elavult? Ezt a baromságot. Vajon az S4 mi miatt akad? Annak ellenére, hogy van benne 2 GB RAM? Meg a 8 processzormag? A kulcsszó még mindig az optimalizáció (ezt már párszor leírtam). De sebaj lehet vele villogni. Mert olyan fene erős PAPÍRON. Mi kell, a gyorsaság, a felhasználói élmény, vagy a Benchmark tesztek? És ezt sem írtam volna le ilyen sarkítva, mert az android vígan elketyeg 1 GHz procin (az enyém is ilyen), de ne írj ilyen marhaságokat. Egyébként meg akkor mi szükség egy tucat processzormagra, meg 2 GB RAM-ra (röhej, sok asztali gépbe nincs annyi). Játékra elég egy Xperia P szintű hardver is (egyébként se lesz olyan játékélmény, mint egy jó konzol esetében).

2013. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2013. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!