Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez nem átverés? Honnan tudom...

Ez nem átverés? Honnan tudom hogy nem fogják letiltani a telefont? Valaki rendelt már iphone 5-öt hasonló olalakrol?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 24. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kártyafüggetlen, akkor senki se fogja letiltani, bár én internetről nem rendelnék mobilt. Ki tudja hogy a "poén kedvéért" a dobozba nem-e egy szép követ kapok, vagy egy szállításban sérült telefont, és vitatkozhatok az eladóval hogy vegye vissza.
2013. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd át személyesen.
2013. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia:) végül megrendelted? Ha igen leírnád a boltról a véleményed? mert én is szeretnék egyet rendelni.
2013. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat a kesoi valaszert, nem rendeltem meg, vettem egy olyan boltban ahol hasznalt es uj iphone keszulokek voltak, ezt javasolnam..hogy te is ugy vasarolj hogy a kezedben van a keszulek es ki tudod probalni illetve garanciaval!:)
2014. ápr. 16. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!