Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek átverés? Vagy...

Szerintetek átverés? Vagy Zepter és hasonló dolog ez?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem telfonon egy hölggyel, aki állás ügyben keresett. Vasárnap 15:30-ra berendelt a Flamenco Hotelbe interjúra. De mindezt annyira összezárt szájjal mondta el, hogy hatszor kérdeztem vissza. AMikor megkérdeztem a vég nevét, mondott valamit, de annyi visszakérdezés után már égett volna a pofám megint visszakérdezni, még azt hinné, süket vagyok vagy simán értetlen. Szerintetek ez micsoda? Titkárnői pozíció a megpályázott munka. De vasárnap interjú?
2013. ápr. 26. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
*cég nevét
2013. ápr. 26. 18:31
 2/7 anonim ***** válasza:
megpályázott? tehát te írtál valamilyen hirdetésre? ha igen, akkor muta, hogy hol találtad.
2013. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban elég furcsa, hogy egy otelben lesz az állásinterjú, ráadásul vasárnap egy titkárnői pozícióra. Te pályáztad meg? Emlékszel még a hírdetésre?
2013. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Woodman Casting.
2013. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég zavaros a sztori. Most te pályáztál egy állásra vagy téged keresett meg egy cég? Mert nagyon nem mindegy. Az utóbbi kamu. Hotel aljában vmi előadást ülhetsz végig, aminek a végén vállalkozó lehetsz vmi ügynöki munkára.
2013. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én pályáztam meg, ez a nőtől derült ki. Mármint, mivel állást keresek, naponta hetven helyre küldöm el az önéletrajzom, mivel sehonnan sem jön válasz pályakezdőnek :)Kérte a nevem, megkereste a gépben az önéletrajzom, majd mondta hogy az e-mailemben nem adtam emg fizetési igényt, mondjak most szóban. Kerestem e-mailek között olyat, ahová titkárnői állásra pályáztam, de olyat nem találtam, simán csak adminisztrációsak vannak. De az elég sok.. A nő, akivel beszéltem, Petak Katalin volt..mond valakinek valamit a név?
2013. ápr. 27. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Elmentél a találkozóra?
2013. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!