Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok ami Androidos és max.25. 000Ft?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én kettőféle telefont néztem ki magamnak igazából. Az egyik az a LG C660 a másik pedig a Sony Ericsson Live With Walkman.

Az LG azért tetszik, mert szeretem a fizikai billentyűzetet, szerintem sokkal praktikusabb.. A Sony is elég jó azt mondják és nem gyenge kis telefon az árához képest. Esetleg ha tudtok jobb fizikai billentyűs androidos telefont ilyen árban, az jó lenne. De minden ötletet szívesen olvasok.



2013. júl. 27. 22:39
 1/7 anonim válasza:

Két telefonról "szakértői vélemény" LG:

[link]


Sony:

[link]


Sony-t jobban ajánlják.

Ajánlanám :

Huawei Ascend Y200


teszt: [link]

2013. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket. Nem rossz ez a Huawei sem. (Ment a zöld kéz)

Mások válaszát is várom.

2013. júl. 27. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Vodafone Smart Mini feltöltőkártyásan 15, sokkal jobb mint az a kettő !
2013. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Smart mininek köze sincs pl. a Sony LWW-hez :) A Sonyban sokkal minőségibb a hangszóró, gyorsabb is, meg legalább értelmes kamerája van, nem egy 2 megapixeles hulladék..
2013. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt tudom hogy jobb de hirtelen új mobilra gondoltam
2013. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szeritem válaszd a Huawey y 200-at. jó kis telefon ilyen árban. :)

sokat viszont ne várj ennyiért egy telefontól, de netezésre, telefonálásra és még fényképezésre is jó lesz. :)

2013. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket.. ott a Live With Walkman 1 ghz procival, meg 512 mega rammal, erre GPU meg rezgőmotor nélküli Smart Minit meg 800mhz 256 mega ramos Y200-at ajánlatok. NOOORMÁLIS?
2013. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!