Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg ár nem...

Melyiket vegyem meg ár nem érdekel? Csak vélemények miben mi jó?

Figyelt kérdés
htc one,samsung gs4,sony xperia z,vagy várjak iphone 5s re,meg lg g2re

2013. júl. 28. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a kedves kérdezőnek számít a külső is, és ha van ízlése is, akkor nem valószínű, hogy a túlárazott SGS 4et fogja venni.Lehet, hogy az SGS 4 veri hardverben a többit, de akkor úgy néz ki nem szokásod olvasni...Mivel az SGS 4 csalt a gyorsaságteszteken...Nézzük a házat...Az SGS4, műanyag...HTC One, teljesen fén, egyetlen hátrány, hogy Unbody...Lehet hogy ti Samsung fanok keresztbe lenyelnétek de nézzetek szét a többi készülék között is.Azt a teljesítménykülömbséget amit az S4 tud produkálni, kihasználja valaki is?1-2 év múlva se foglyák, ha manapság 2 magos Krait egy Adreno 320al elvisz mindent, akkor anyit nem fognak fejlődni a játékok, programok, hogy 2 éven belűl már akadjon, fagyjon egy HTC One.Az oltásokból nem kérek!!!
2013. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
sgs4 és a lg g2 közõt választok 40-60% közt vok hogy lg g2 lesz
2013. aug. 16. 22:17
 13/14 anonim ***** válasza:
G2 mindenképp. Sokkalta jobb.
2013. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 peti831214 ***** válasza:
11-es én a HTC One-t cseréltem le S4-re! Szal tapasztalatból írtam amit írtam! Az S4 meg egyáltalán nincs túlárazva, független magyar full dobozosat 140 alatt kapni lehet! Az meg h a T még mindig 190 körül árulja egy dolog!
2013. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!