Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Sony Xperia telefont...

Milyen Sony Xperia telefont ajnálotok?

Figyelt kérdés
az SE live-mon sokat hallgatok zenét úgyhogy hangosnak kell lennie és walkman lejátszósnak és legalább HD-ba vegyen fel videót
2013. júl. 30. 08:34
 1/10 anonim válasza:
Xperia P elérhető áron van én azt használom célnak megfelel gyors és minden appot jól és gyorsan kezel. Képernyője hd felbontás illetve 1080p az az 1920x1080 FullHD felbontásban tud felvenni.
2013. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
eddig én a go-n gondolkodtam de mivel az vízálló nem hiszem hogy akkora tljesítményt nyújt a hangszórója és a p-nek mekkora hangereje van??
2013. júl. 30. 09:08
 3/10 A kérdező kommentje:
amúgy néztem az l-t a szolgáltatóómnál és még olcsóbb mint a p
2013. júl. 30. 09:20
 4/10 anonim válasza:
Én most vettem egy Z-t és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Olyan fényképeket csinál, h a pofám leszakad, a kijelzője full HD-s, ja és vízálló. Imádom. :)
2013. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Xperia SP! Perpill 76ezer T-nél augusztus végéig, utána felmegy 100 fölé! Kb. ötször brutálisabb a hardvere, mint a P-nek, nagyon jó telefon, tudom ajánlani, nincs jobb a kategóriájában!
2013. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy a Z meg az SP is ku*va jó de sajnos most nem fér bele a keretbe am az l-ről mi a véleményetek?
2013. júl. 30. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Melyik részét nem érted annak, hogy ugyanannyiba kerül az SP (olcsóbb is talán), mint az L, mivel akciós? :D


L vélemény: jó telefon, jó képet készít, csúnya kijelző.

2013. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de én telenoros vagyok
2013. júl. 30. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem írtad. :) Akkor mindenképp az L. P-t nem tudom lehet-e még kapni, hasonló árban lehet, mint az L. Az L mindenképp jobb választás (ha el tudod fogadni, hogy picit alacsonyabb felbontású a kijelzője).
2013. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem Z van, tesómnak a Live, az övé egy kicsit hangosabb, de nem sokkal. Minden másban veri a Z természetesen. :D Neked akkor az L lesz megfelelő szerintem.
2013. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!