Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Iphone 5?...

Iphone 4S vagy Iphone 5? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem ár arányban olcsóbb a 4S de az 5 sem olyan vészes.
2013. júl. 31. 20:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nekem a saját telefonom 1 hónapos használata után nagyon kicsinek tűnt az iPhone 4 és társai kijelzőmérete.
2013. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
38%

8-as válaszoló.


Azért fagy le, mert lúzer vagy (gondolom task killer, cleaner, hasonló sza*rral tömted tele). :) Nekem 1.5 éves az Xperia U-m, ami egy sima alsókategóriás android + most van Xperia SP-m, ami felsőkategóriás. Úgy hasítanak, mint a villám és még sosem fagytak le (nem is fognak;))!


Az androidos telefonhoz érteni is kell, annyira okos az okostelefon, mint a gazdija, tudod. ;) Iphone-nal nem lesz baj (bár én ezt nem így hallom ismerősöktől), mert nem tudsz mit csinálni rajta.


A kérdésre válaszolva: értelemszerűen az ötös jobb, de k*va túlározottak, semmire sem jók csak a buszon fészbúkozni és villogni az ájfónnal. Olyan a tudásuk, mint egy 50-60 ezer forintos androidnak. De droidból legalább többet ki lehet hozni.

2013. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Mindig azt hallom h mennyi mindent ki lehet hozni a Droidból , felsorolnál egy párat ? (ami nem illegális persze)
2013. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%

Le lehet tölteni hozzá olyan billentyűzetet, ami tanul. Tanulja a szavakat, amiket írsz, figyeli a szövegkörnyeztet, mikor-hogyan használod azt a szót, kinél használtad, és magától kitalálja, mire gondolsz. Én már egy párszavas mondatot le tudok írni 2-3 érintéssel. :P


Akkor be tudod automatizálni a telefont, pl. hogyha hazaérsz, akkor bekapcsolja a wifit, ha elmész otthonról wifit offolja és mobilnetet benyomja. Vagy pl. nekem este 10-től reggel 8-ig némában van. Ha bedugod a fülest, automatikusan indul a zenelejátszó+indít számot, Taskerrel gyakorlatilag korlátlanok a lehetőségek. Pl. olyat láttam, hogyha este van és kijelzővel lefelé teszed le a telefont, akkor teljesen lenémítja magát+rezgést kinyomja, mindent kikapcsol. Felemeled a telefont reggel, újra hangos üzemmód. Ezzel a programmal határ a csillagos ég, szó szerint egy kis droid lesz belőle!


Akkor pl. nekem olyan progim is van, amivel le tudok tiltani számokat, hogy ne érjenek el, ne tudjanak sms-t írni. De pl. letiltottam, hogy bárki is hívjon "ismeretlen számról". Ők sosem fognak elérni, mert a telefon kikapcsoltat jelez nekik. :P


Persze ezekre nyilván lehet érvelni, hogy "iphone-ra ilyen nem kell, mert felesleges", de pl. egy ideje már nem kaptam hívást ismeretlen számról, hogy Válaszolna Néhány kérdésemre? Elégedett a T szolgáltatásokkal? Nem, nem válaszolok, nem akarok, és a droidnak hála NEM... IS...FOGOK! :D


Rengeteg ilyen és hasonló programok vannak androidra.

2013. aug. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
És persze ezekből semmi sem "illegális". Mindent android marketről töltöttem le (pénzért párat). A telefonomon is gyári a ROM, egyedül a Sony launcherjét cseréltem le másikra, ez szintén legális, szintén market. :P
2013. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Kedves 12. válaszoló te milyen alapon hívsz bárkit lúzernek? Tudod hogy mit csináltam a telefonnal? Nem. Hát akkor meg? Nem gondolsz egy kicsit sokat magadról, kedves szakértő?


Csak hogy tudd, clean master volt rajta, de ha ennyitől tönkremegy a telefon, az elég szánalmas. :)


Ha lenne egy kis eszed, és nem okoskodnál azzal a marha nagy egóddal, talán eszedbe jutna, hogy utána kéne olvasni. Olvass csak utána, és lám, látni fogod, hogy mindenki szidja a P-t, ugyanis elrontották Jb-től a frissítéseket.


Csak azt nem értem, ha nem ilyen telefonod van, és nem tapasztaltad azt amit mi, mi a francnak állsz le okoskodni?

2013. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
35%

Látod, mondtam, hogy cleanert használtál. Így vakon. :DDDDDD Ennyit a "szakértelemről".


Elmondom, hogy teheti tönkre a telefont, figyelj: az olyan szarokat, amivel törölsz "felesleget" (clean), vagy leállítasz folyamatokat (task kill), be kell állítani. De mivel nem tudtad beállítani, nem értesz hozzá, mint utólag kiderült, valószínűleg kitörölhettél rendszerfájlt, vagy leállíthattál rendszerfolyamatot, ebből következhetett a fagyás, lassulás (99%-ban ettől szokott lennie az "android lagolás, android fagyás").


Letörlöd azt a fost, csinálsz egy gyári beállítások visszaállítását, javítod a szoftvert (értsd: újrarakod), és máris tökéletes a telefonod! ;)


De látod, +1 nekem. :PPP

2013. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hát, már leírtam. Ha az Android tönkremegy egy alkalmazástól, akkor az egyszerűen szánalmas. :)


És nem tudom ki a célközönség akkor, ha nem mindenki olyan mester, mint te, és nem mindenki tudja, hogy egyetlen teljesen legális alkalmazás képes használhatatlanná varázsolni egy telefont.


Nem hiszem, hogy az a rengeteg panasz, ami a telefonra, meg az instabil bugos JB-re érkezik, mint lúzerektől jön, akik ráadásul még cleanert is letöltenek. :)

2013. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Kicsit elvetemült vagy, szerintem emlékeznék ha rendszerfájlt törölnék, attól, mert te jobban értesz hozzá ( vagy azt hiszed magadról ) nem kell senkit hülyének nézni.
2013. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
De azért ne zavartasd magad hogy kb az összes androiddal foglalkozó oldalon le van írva hogy nem ajánlatos és teljesen fölösleges is cleaner progit letölteni.Egy átlag júzer ugyanis nem fogja tudni hogy mik a rendszeralkalmazások amik a telefon megfelelő működéséért felelnek.Erre a legjobb példa te vagy:töltsünk le minden sz@rt hagy sz@rjon be a RAM aztán meg jöhet cleaner,az is hagy menjen,törölje le az Android felét nyugodtan.És akkor még ezek után csodálkozol hogy laggol?Gratulálok.Ez történik akkor amikor a telefon okosabb mint a felhasználó.
2013. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!